General Information

Position
Baví ťa práca v programe PowerPoint? Poď naštartovať svoju kariéru do Deloitte! (Bratislava)
Work arrangement
Full-time
City
Bratislava
Country
Slovakia
Department
Audit & Assurance
Team
Audit - General
Area of interest
Administrative
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Koho hľadáme?

Na škole ti vždy záležalo na úprave a grafike PowerPoint prezentácií? Stále si kontroloval/-a štruktúru seminárnych prác, aby bolo všetko zarovnané tak, ako má byť? A ešte ťa to aj bavilo? V tom prípade máme pre teba ideálnu prácu!

Náš reporting tím (nie, nie je to oddelenie reportov a čísel) hľadá nového kolegu alebo kolegyňu! Práca nového člena/členky bude spočívať v príprave a úprave podkladov (Word, PowerPoint a pod.).


V Deloitte sa nezaobídeš bez anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, keďže všetky školenia a firemná komunikácia prebieha práve v angličtine.


Vaša budúca pracovná pozícia

Ako budúci Junior Brand Specialist budeš využívať svoje vedomosti na prípravu podkladov pre interného klienta. Budeš formálne upravovať podklady, ponuky, prezentácie a správy v súlade s Deloitte brand pravidlami. Svoje myslenie, kreativitu a zmysel pre detail využiješ pri príprave a úprave textov po grafickej stránke. Stretneš sa taktiež s prípravou rôznych podkladov na základe požiadaviek.
Čo ponúkame

Budeš pracovať v príjemnom prostredí plnom priateľských ľudí. Deloitte ponúka veľké množstvo benefitov, z ktorých si určite vyberieš a budeš ich pravidelne využívať. Aktívne sa staráme o osobnostný a profesionálny rozvoj našich zamestnancov prostredníctvom poskytovania širokej škály školení a tréningov. Ponúkame základnú zložku mzdy 1 250 EUR brutto/mesačne.


Zamestnanecké benefity:

  • sick days, voľno na regeneráciu a narodeninové voľno,
  • celosvetové cestovné poistenie,
  • karta MultiSport s príspevkom od zamestnávateľa,
  • príspevok na well-being,
  • príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa,
  • doplatok do mzdy pri práceneschopnosti,
  • program, v rámci ktorého môžu zamestnanci využiť konzultácie s odborníkmi v oblasti psychológie, financií a práva,
  • teambuildingy,
  • hybridný model práce,
  • možnosť individuálneho rozvoja soft skills.

Výberový proces

Pošli nám svoj životopis a my sa budeme na teba tešiť!


O spoločnosti Deloitte

Deloitte predstavujú ľudia, skúsenosti a široké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v rôznych odvetviach v 150 krajinách po celom svete. Je intelektuálnou výzvou, dobrým východiskovým bodom pre tvoju kariéru a výbornou príležitosťou na nepretržitý rozvoj a získanie cenných životných skúseností. Stačí urobiť prvý krok – kliknúť na tlačidlo reagovať a poslať nám životopis, prejsť jednotlivými fázami výberového procesu a podpísať s nami zmluvu. Deloitte je pre teba najlepšia voľba.


O tíme

V tíme budeš spolupracovať so svojimi junior a senior kolegami a kolegyňami, ktorí sa ti budú aktívne snažiť pomôcť pri akomkoľvek probléme. Tvoj tím bude zložený z dynamických mladých ľudí s večným úsmevom na tvári a zmyslom pre estetiku.