General Information

Position
Data Analytics Intern
Work arrangement
Part-time
City
Budapest
Country
Hungary
Department
Audit & Assurance
Team
Assurance
Area of interest
Data & Analytics
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kit keresünk
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Informatikai vagy gazdasági területen folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok IT affinitással - előny: gazdaságinformatika szak
  • Gyakornoki pozíció esetén legalább heti 28 órás munkaidő vállalása
  • Üzleti és számviteli ismeretek, érdeklődés
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Erős analitikus képesség
  • Excel és SQL magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • Python, VBA programozásban szerzett jártasság
  • Adatbáziskezelésben szerzett gyakorlat

Amivel foglalkozni fogsz
  • Adatelemzési feladatok, adatminőség vizsgálat és javítás, adatbetöltés végrehajtása, monitorozása, eredmények értelmezése (ETL)
  • A közép-európai Deloitte könyvvizsgálói csapatainak támogatása
  • Könyvvizsgálati adatelőkészítés támogatása
  • Komplex nem statisztikai adatelemzési feladatok ellátása
  • Tanácsadói, könyvvizsgálói munkákhoz szükséges elemzések készítése, monitorozása, kiértékelése
  • A folyamatok során előforduló problémák kezelése önállóan vagy társterületekkel együttműködve

Amit kínálunk
  • Kötelező szakmai gyakorlati időszak igazolása és rengeteg gyakorlatias tudás, amit a tanulmányok során is hasznosíthatsz
  • Fejlődési és előlépési lehetőség
  • Belső tréningek és tudásmegosztás
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Összetartó és támogató csapat
  • Lehetőség csatlakozni különböző projektekhez szakmai érdeklődés alapján (pl. robotika)
  • Új technológiák alkalmazása

Kiválasztási folyamat
Várjuk jelentkezésedet az alábbi munkába lépési nappal:
  • Augusztus 26.

A Deloitte-ról
A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számvitel tanácsadási területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, több mint 450 ezer munkatárssal. Az általunk támogatott társaságoknak segítünk biztosítani a szabályozásokban és szabványokban megfogalmazott követelményeknek való megfelelést. A Deloitte Audit terület szakemberei független pénzügyi kimutatásokat és belső ellenőrzési auditokat készítenek, a legújabb szakmai standardoknak megfelelően, míg az Assurance terület szakemberei pénzügyi és vezetői számvitel tanácsadást biztosítanak a legmagasabb minőségben.

#LI-SS1

https://www.facebook.com/deloittehungary/  https://www.instagram.com/deloittehungary/  https://www.linkedin.com/company/deloitte  https://www.youtube.com/user/deloitteinhungary  https://www.tiktok.com/@deloittehungary