General Information

Position
Data Engineer w Zespole AI & Data
Work arrangement
Full-time
City
Gdansk, Katowice, Krakow, Lodz, Poznan, Rzeszow, Szczecin, Warsaw, Wroclaw
Country
Poland
Department
Consulting
Team
Strategy, Analytics and M&A
Area of interest
Consulting, Data & Analytics, IT - Development
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kogo szukamy
Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Data Engineera w zespole AI & Data

Jeśli lubisz pracę z danymi, czerpiesz przyjemność z wydobywania z nich biznesowej wiedzy, a okiełznanie najnowszych technologii nie stanowi dla Ciebie problemu, koniecznie aplikuj do nas!
W naszym zespole stawiamy na samodzielność i zorientowany na efekty tryb pracy, gwarantując jednocześnie wsparcie najlepszych na rynku ekspertów, którzy bez wątpienia przyczynią się również do rozwoju Twojej kariery.

Wymagnia:
  • Bardzo dobra znajomość języka Python
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem, budowaniem przepływów i procesów ETL/ELT dla dużych zbiorów danych (batch, streaming)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami chmurowymi (MS Azure, GCP, AWS)
  • Mile widziana znajomość środowiska Big Data (Spark, Hadoop, Hive, Kafka, itp.)
  • Silne umiejętności analityczne
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Twoja przyszła rola
Jako Data Engineer w naszym zespole będziesz pracować z bardzo dużymi zbiorami rozmaitych danych biznesowych, ich przetwarzaniem, integracją, analizą oraz wizualizacją, wspierając tworzenie zaawansowanych rozwiązań, opartych o ML i AI. W zależności od zastosowania wykorzystujemy dane strukturalne, pół-strukturalne oraz nieustrukturyzowane, budując przepływy zarówno w trybie batch, jak i real-time. 

W realizowanych projektach stosujemy szeroki wachlarz zaawansowanych technologii, przede wszystkim pracujemy w Python, Kubernetes, Kubeflow, narzędziach chmurowych oraz różnych komponentach środowiska Big Data.  Warto również podkreślić, że będziesz mieć okazję udziału w projektach dla największych klientów w Polsce i Europe Zachodniej, z różnych branż, a w szczególności: FSI, Retail, e-commerce, Life Science & Health Care, Telco i wielu innych.

To oferujemy
Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. 

Pomagamy naszym klientom począwszy od strategii, poprzez analizę wymagań biznesowych, wdrożenia, szkolenie przyszłych użytkowników aż do wsparcia powdrożeniowego. Umiejętnie łączymy wiedzę o procesach branżowych z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie technologii.

Ścieżka Rekrutacji:
Obecnie proces rekrutacji oraz onboardingu odbywa się w 100% zdalnie. Chcemy aby nasza rekrutacja była szybka i transparentna
• Nasz dział HR będzie kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami
• Po pozytywnej weryfikacji Twojego CV w ciągu maksymalnie 2 tygodni od aplikacji otrzymasz informacje zwrotne oraz omówimy dalsze kroki
• Główny etap rekrutacji to ok. 60-minutowa rozmowa kompetencyjna (online) z Managerem oraz Developerem/Konsultantem z Zespołu
• Opcjonalnie możesz wziąć udział w dodatkowej rozmowie z innym członkiem zespołu