General Information

Position
Data Engineer with Python | AI&Data
Work arrangement
Full-time
City
Gdansk, Lodz, Poznan, Warsaw, Wroclaw
Country
Poland
Department
Consulting
Team
Strategy, Analytics and M&A
Area of interest
Data & Analytics
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kogo szukamy

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Inżyniera Danych w zespole AI & Data.

Jeśli lubisz pracę z danymi, czerpiesz przyjemność z wydobywania z nich biznesowej wiedzy, a okiełznanie najnowszych technologii nie stanowi dla Ciebie problemu, koniecznie aplikuj do nas!

W naszym zespole stawiamy na samodzielność i zorientowany na efekty tryb pracy, gwarantując jednocześnie wsparcie najlepszych na rynku ekspertów, którzy bez wątpienia przyczynią się również do rozwoju Twojej kariery.


Główne wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Python
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem, budowaniem przepływów i procesów ETL/ELT dla dużych zbiorów danych (batch, streaming)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami chmurowymi (MS Azure, GCP, AWS)
  • Mile widziana znajomość środowiska Big Data (Spark, Hadoop, Hive, Kafka, itp.)
  • Silne umiejętności analityczne
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem


Twoja przyszła rola

Jako inżynier danych w naszym zespole będziesz pracować z bardzo dużymi zbiorami rozmaitych danych biznesowych, ich przetwarzaniem, integracją, analizą oraz wizualizacją, wspierając tworzenie zaawansowanych rozwiązań, opartych o Uczenie Maszynowe i Sztuczną Inteligencję. W zależności od zastosowania wykorzystujemy dane strukturalne, pół-strukturalne oraz nieustrukturyzowane, budując przepływy zarówno w trybie batch, jak i real-time. Na projektach stosujemy szeroki wachlarz zaawansowanych technologii, przede wszystkim pracujemy w Python, Kubernetes, Kubeflow, narzędziach chmurowych oraz różnych komponentach środowiska Big Data.

Warto również podkreślić, że będziesz mieć okazję udziału w projektach dla największych klientów w Polsce i Europe Zachodniej, z różnych branż, a w szczególności: FSI, Retail, e-commerce, Life Science & Health Care, Telco i wielu innych.

Doświadczenie: 2+ lat