General Information

Position
HR Intern
Work arrangement
Internship
City
Budapest
Country
Hungary
Department
Internal Services
Team
Human Resources
Area of interest
Administrative, Human Resources
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kit keresünk

Téged keresünk, ha:

  • elhivatott vagy a HR szakma iránt
  • az alábbi szakok valamelyikén tanulsz: HR, pszichológia vagy közgazdász
  • aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel még legalább egy évig
  • heti 30-32 órát tudsz vállani
  • pontos vagy és igényes a munkádra
  • készség szinten kezeled a Word, Excel és Powerpoint programokat
  • munkatempód dinamikus, terhelhetőnek tartod magad
  • ha szereted az embereket és könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
Amivel foglalkozni fogsz
  • toborzás-kiválasztási folyamataink támogatása: jelöltek előszűrése, jelöltekkel való kapcsolattartás, interjúszervezés, interjúkon való részvétel
  • HR adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • belépő és kilépő folyamat operatív támogatása
  • a teljesítményértékelési folyamat aktív támogatása;
  • képzések nyomonkövetése;
  • rendezvények szervezésében való aktív szerepvállalás;
  • folyamatos kapcsolattartás az általad támogatott területtel;
  • riportok, prezentációk elkészítése.
Amit kínálunk
  • tanulmányaidhoz igazodó rugalmas időbeosztást
  • támogató környezetet, ahol teret adunk a szakmai fejlődésednek
  • lelkes, motivált szakértő csapat része leszel, ahol sokrétű tapasztalatot szerezhetsz (recruitment, employer branding, képzés fejlesztés, teljesítményértékelés, szervezetfejlesztés stb…)
  • gyakornoki bérezést iskolaszövetkezeten keresztül
  • szakmai gyakorlati időd igazolását, támogatást szakdolgozatod, diplomamunkád, vagy TDK dolgozatod elkészítéséhez
  • modern és kényelmes központi irodát az Andrássy út, Hősök tere és a Városliget szomszédságában, és teljes felkészültséget Home Office munkavégzésre.
Kiválasztási folyamat

🛋️ Vegyél részt a kiválasztási folyamatban az otthonod kényelméből.

💻 Amennyiben a tapasztalataid / tanulmányaid megfelelnek a pozícióval szemben támasztott alapelvárásoknak, egy első körös rövid telefonos egyeztetést követően meghívunk egy élő videó interjúra, ahol kollégánkkal ugyanúgy beszélgethetsz, mintha azt egy személyes találkozó keretében tennéd.

A Deloitte-ról

A Deloitte sokféle munkatárs, tapasztalat, iparág, és világszerte 150 országban nyújtott szolgáltatások összessége. Intellektuális kihívás, kiváló karrierkezdés, és lehetőség a folyamatos fejlődésre szakmailag és élettapasztalat terén egyaránt. Csak az első lépést kell megtenned – kattints a jelentkezésre, küldd el a CV-det, vegyél részt a kiválasztási folyamatban, és írjuk alá a szerződést. A Deloitte egyértelműen a legjobb választás számodra.

A csapatról

A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számvitel tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási, vállalati kockázati szolgáltatások és tanácsadás területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, 345 ezer munkatárssal.

Ahhoz, hogy a Deloitte a legjobbak közé tartozhasson, a háttérben dolgozó támogató csapatra is elengedhetetlen szüksége van, amilyen a HR is.