General Information

Position
Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa
Work arrangement
Full-time
City
Warsaw
Country
Poland
Department
Internal Services
Team
Finance
Area of interest
Finance
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kogo szukamy
Nasze wymagania:

• Masz minimum roczne doświadczenia w księgowości, biurze rachunkowym lub audycie finansowym;
• Ukończyłeś/aś studia wyższe o kierunku, np. rachunkowość, finanse;
• Bardzo dobrze znasz MS Office, w szczególności Excel;
• Znasz podstawy polskich zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
• Posiadasz wiedzę dotyczącą procesów księgowych;
• Posługujesz się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym;
• Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
• Dobrze organizujesz swoją pracę i potrafisz pracować pod presją czasu;

Twój zakres obowiązków:

• Wykonywanie czynności związanych z księgowym i podatkowym zamknięciem miesiąca/roku;
• Pomoc w sporządzanie miesięcznej/kwartalnej/rocznej sprawozdawczości finansowej;
• Wsparcie w przygotowywaniu deklaracji PIT/CIT/VAT;
• Udział w przygotowywaniu pakietów konsolidacyjnych;
• Współpraca z audytorami finansowymi i przygotowywanie danych na potrzeby audytu;

To oferujemy:

• Umowę o pracę;
• Atrakcyjne benefity: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, kurs językowy;
• Pracę w zgranym i pozytywnym zespole;
• Pracę zdalną lub w modelu hybrydowym;
• Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych;
• Rozwój w międzynarodowym środowisku i zdobycie unikalnej wiedzy oraz specjalizacji zawodowej.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.