General Information

Position
Risk Assistant (part-time, 4 hours/day)
Work arrangement
Part-time
City
Budapest
Country
Hungary
Department
Internal Services
Team
Administration
Area of interest
Administrative
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kit keresünk
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (angol nyelvtudásod az interjúk során tesztelni fogjuk)
  • Adminisztratív munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • MS Office magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint)
  • Affinitás új rendszerek és folyamatok elsajátításához
  • Párhuzamosan futó feladatok nyomon követése, kiváló képesség a megfelelő prioritások felállítására és kezelésére
  • Pontosság, precizitás, megoldásorientált gondolkodásmód
  • 1-2 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat illetve az SAP rendszer ismerete előnyt jelent

Amivel foglalkozni fogsz
  • Belső kockázatkezelési folyamatok nyomonkövetése és - helyettesítés esetén – önálló végigvitele
  • A projektekhez kapcsolódó elektronikus- és a papír alapú dokumentáció kezelése
  • Támogatás project zárás és archiválás előkészítésében
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • A munkaidő heti 20 óra (napi 4 óra), amelynek a beosztása rugalmas, a csapat vezetőjével történő egyeztetés alapján
  • Inspiráló környezet
  • Elkötelezett kollégák, akiktől sokat tanulhatsz
    • Egy fiatal összetartó csapat tagja leszel, akik mind a munkában mind az irodán kívül számíthatnak egymásra
  • Elsőrangú munkakörülményeket és irodai környezetet Budapest belvárosában a Hősök tere és a Városliget mellett
  • Versenyképes juttatási csomag (okostelefon mobilinternet csomaggal, minden reggel friss gyümölcs, csapatépítők, sportesemények való részvétel)

A Deloitte-ról
A Deloitte sokféle munkatárs, tapasztalat, iparág, és világszerte 150 országban nyújtott szolgáltatások összessége.Intellektuális kihívás, kiváló karrierkezdés, és lehetőség a folyamatos fejlődésre szakmailag és élettapasztalat terén egyaránt.Csak az első lépést kell megtenned – kattints a jelentkezésre, küldd el a CV-det, vegyél részt a kiválasztási folyamatban, és írjuk alá a szerződést.A Deloitte egyértelműen a legjobb választás számodra.