General Information

Position
Salesforce Tester Manualny
Work arrangement
Full-time
City
Warsaw
Country
Poland
Department
Consulting
Team
Deloitte Digital
Area of interest
ERP Platforms, IT - Development, IT - Services
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kogo szukamy

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Tester Manualny
• Znajomość platformy Salesforce - mile widziany (ale nie konieczny) certyfikat potwierdzający znajomość platformy SF
• Umiejętność analitycznego myślenia, zrozumienie tematyki procesów biznesowych
• Doświadczenie w tworzeniu przypadków i scenariuszy testowych na podstawie wymagań
• Komunikatywność i dokładność w realizacji procesu testowego
• Doświadczenie w pracy z systemem zarządzania testami (np. HP QC, TestRail, Xray, TestLink, Jira)
• Umiejętność rozwiązywania problemów, dokładność i komunikatywność
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji, również na urządzeniach mobilnych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2 (praca przy projektach międzynarodowych)

Mile widziane:
• Certyfikat ISTQB, Certyfikaty SalesForce
• Znajomość zagadnienia piramidy testów i znajomość poszczególnych faz procesu QA

Zakres obowiązków:
• Realizacja testów manualnych zgodnie z przyjętą strategią
• Raportowanie wyników testów
• Proaktywne komunikowanie się z zespołem projektowym w celu analizy potencjalnych błędów oraz ich rozwiązywania
• Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych
• Testowanie aplikacji webowych na komputerach oraz urządzeniach mobilnych
• Wsparcie testów systemowych, integracyjnych i akceptacyjnych
• Utrzymywanie dokumentacji testowej
• Współpraca z zespołem projektowym oraz z klientem

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
• Uczestnictwo w ambitnych projektach dla międzynarodowych klientów
• Przyjazną atmosferę oraz doskonałe środowisko pracy
• Jasno określoną ścieżkę dalszej kariery
• Szeroki pakiet benefitów, obejmujący m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie zdrowotne,

O Deloitte
Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole
Aby zapewnić realne korzyści biznesowe naszym klientom, zespół Salesforce pomaga im prognozować i formułować strategie zarządzania relacjami z klientami oraz działania marketingowe, a także wdrażać wspólnie wypracowane rozwiązania technologiczne w postaci aplikacji w chmurze Salesforce.

Pomagamy naszym klientom począwszy od strategii, poprzez analizę wymagań biznesowych, wdrożenia, szkolenie przyszłych użytkowników aż do wsparcia powdrożeniowego. Umiejętnie łączymy wiedzę o procesach branżowych z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie technologii wspomagających i platform oprogramowania w chmurze.
Dzięki naszej bogatej wiedzy o platformie Salesforce, wiedzy z zakresu architektury rozwiązań oraz globalnemu partnerstwu z Salesforce, jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej innowacyjne rozwiązania, które pomagają w sprawnej transformacji biznesowej.

Ścieżka Rekrutacji
Obecnie proces rekrutacji oraz onboardingu odbywa się w 100% zdalnie. Chcemy aby nasza rekrutacja była szybka i transparentna
• Nasz dział HR będzie kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami
• Po pozytywnej weryfikacji Twojego CV w ciągu maksymalnie 2 tygodni od aplikacji otrzymasz informacje zwrotne oraz omówimy dalsze kroki
• Główny etap rekrutacji to ok. 60-minutowa rozmowa kompetencyjna (online) z Managerem
• Opcjonalnie możesz wziąć udział w dodatkowej rozmowie z innym członkiem zespołu