General Information

Position
Senior Kiberbiztonsági Tanácsadó
Work arrangement
Full-time
City
Budapest
Country
Hungary
Department
Risk Advisory
Team
IT & Specialized Assurance
Area of interest
IT - Services, Risk & Regulatory Management
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kit keresünk

Tapasztalt szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Senior IT Risk Consultant

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdaságinformatikus vagy informatikai területen
  • 3 - 5 év szakmai tapasztalat információbiztonság területén
  • Igény a folyamatos tanulásra és személyes fejlődésre
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Részletorientáltság, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés, kiváló helyzetfelismerő képesség
  • Strukturált gondolkodás, agilitás
  • Projektmenedzsment képességek

Előnyt jelent:

  • IT tanácsadás, IT audit, IT kockázatkezelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Informatikai üzemeltetés, fejlesztés és infrastruktúra területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Jogosultsági körök kialakításában/ellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • CISA, CISM, ISO Lead Auditor tanúsítványok
  • Ipari szabványok és keretrendszerek (ISO 27001 /COBIT/ ITIL) ismerete
  • Pénzügyi szektorban jártasság

Amivel foglalkozni fogsz
  • Informatikai kontroll auditok (kialakítás és működési hatékonyság szempontjából) operatív vezetése és végrehajtása
  • Informatikai kockázatelemzések elvégzése
  • Információbiztonsági tanácsadási projektekben részvétel (pl. kiberbiztonsági stratégia és információbiztonsági irányítási rendszer kialakítása, adatvédelmi tanácsadás, IT biztonsági rendszerek bevezetése)
  • Ügyfeleink informatikai szervezetének, rendszereinek, kapcsolódó folyamatainak és kontrolljainak felülvizsgálata az elfogadott informatikai keretrendszerek (ITIL, COBIT), szabványok (ISO 27001, ISO 27701, ISO 22301) vagy jogszabályi előírásoknak való megfelelés szempontjából
  • Regionális és európai szintű IT audit és információbiztonsági tanácsadási projektekben részvétel szakértőként
Amit kínálunk
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Inspiráló szervezet tagja lehetsz
  • Személyre szabottan támogatjuk szakmai és személyes fejlődésed
  • Jól definiált, gyorsan elérhető, teljesítményalapú előrelépési lehetőségeket nyújtunk számodra
  • Versenyképes fizetés és vonzó béren kívüli juttatási csomag
  • Színvonalas munkakörnyezet Budapest szívében, a Hősök tere és az Andrássy út szomszédságában
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat

A Deloitte-ról
A Deloitte sokféle munkatárs, tapasztalat, iparág, és világszerte 150 országban nyújtott szolgáltatások összessége.Intellektuális kihívás, kiváló karrierkezdés, és lehetőség a folyamatos fejlődésre szakmailag és élettapasztalat terén egyaránt.Csak az első lépést kell megtenned – kattints a jelentkezésre, küldd el a CV-det, vegyél részt a kiválasztási folyamatban, és írjuk alá a szerződést.A Deloitte egyértelműen a legjobb választás számodra.
A csapatról

Informatikai kockázati tanácsadási üzletágunk célja, hogy támogatást nyújtson üzleti partnereinknek egy olyan vállalati környezetben, amelyre növekvő IT-biztonsági kockázatok, technológiai nehézségek, adatvédelmi problémák, valamint szigorú informatikai kontrollelőírások jellemzők.

#LI-FP1