General Information

Position
Sprawny staż w dziale Talent/ HR
Work arrangement
Internship
City
Warsaw
Country
Poland
Department
Enabling Services
Team
Human Resources
Area of interest
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kogo szukamy

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w Zespole Talent/ HR w Deloitte.

Twoja przyszła rola

Twoje różnorodne zadania:

·       wsparcie dla zespołu Talent/HR

·       punkt kontaktu dla całego Talent Teamu – wspieranie wszystkich funkcji HR w naszym zespole, tj. rekrutacji, onboardingu, learning & development, HR Business Partnerów, a także komórek związanych z cyklem życia pracownika w Organizacji

·       osoba kontaktowa dla nowych pracowników

·       jako członek/członkini naszego zespołu będziesz działał/ła w stałym kontakcie z działami wewnętrznymi firmy

·       ponad to do Twoich zadań będzie należało: zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań wewnętrznych, potwierdzanie udziału w wydarzeniach wewnętrznych

·       przetwarzanie dokumentacji i nadzór nad realizacją procesów zgodnie z procedurami i terminami

·       przygotowywanie prezentacji, raportów i innych dokumentów projektowych

·       łączenie różnych zadań i projektów wewnętrznych z potrzebami zespołu

·       wsparcie procesów HR w całym zespole – dzięki czemu poznasz nas wszystkich lepiej :)

To oferujemy

Włącz się, jeśli:

  • interesuje Cię obszar zasobów ludzkich
  • chciałbyś/chciałabyś postawić swoje pierwsze kroki w zespole HR, interesuje Cię, jak funkcjonuje zespół Talent w tak dużej Organizacji jak Deloitte
  • biegle znasz język angielski oraz polski
  • posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne
  • jesteś osobą otwartą i pozytywne nastawioną
  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności

Korzyści ze współpracy:

  • 3-miesięczny płatny staż w okresie lipiec- wrzesień 2024 r.
  • możliwość współpracy hybrydowej (częściowo w biurze, częściowo zdalnie)

·       wsparcie buddy’ego

·       przyjacielska i wspierająca atmosfera

·       poznanie najlepszych praktyk, narzędzi, nowych technologii oraz standardów funkcjonowania zespołów

·       rozwój umiejętności miękkich w ramach Deloitte Learning Academy

·       dostęp do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo - rozwojowej CURA, gdzie znajdują się szkolenia z Linkedin Learning, Udemy, Harvard - Manage Mentor i wiele innych

·       szansa na kontynuację kariery

Ścieżka rekrutacji

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, aplikuj już dziś!

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń.

O zespole

Zespół Talent/HR w Deloitte zapewnia wsparcie dla każdego pracownika w organizacji. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, dążąc do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie.

Zespół Talent wspiera wszystkie linie biznesowe a także funkcjonuje na poziomie centralnym. Kompetencje i role Zespołu obejmują przede wszystkim: rekrutację, budowanie wewnętrznego i zewnętrznego Employer Brandingu, dbanie o wspieranie różnorodności w organizacji, zapewnianie równego dostępu do nauki i rozwoju wszystkim pracownikom. Zespół Talent świadczy także usługi Administracji Personalnej dotyczące zatrudnienia i świadczeń.

#LI-MB1

https://www.facebook.com/Deloitte.Kariera  https://www.instagram.com/deloitte.kariera/  https://www.youtube.com/@DeloitteKariera