General Information

Position
Supervisor – Bérszámfejtési Szolgáltatások
Work arrangement
Full-time
City
Budapest
Country
Hungary
Department
Business Process Solutions
Team
BPS Payroll Processing
Area of interest
Tax
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kit keresünk
• Minimum 5-10 év szakmai tapasztalat bérszámfejtés területen, könyvelőirodában vagy számviteli szolgáltatónál szerzett tapasztalat előnyt jelent.
• Társadalombiztosítási és bérügyintéző munkatársi vagy Munkaerő-gazdálkodási és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség.
• Projektvezetésben, csapat irányításában szerzett tapasztalat.
• Magabiztos fellépés, határozott személyiség.
• Társalgási szintű angolnyelv-tudás.
• Microsoft irodai programok kiemelkedő használata – Excel magas szintű használata.
• NEXON szoftver ismerete.

Amivel foglalkozni fogsz
• Az ügyfelekkel történő rendszeres kapcsolattartás során, kiemelkedő minőségű szolgáltatás nyújtása.
• Teljeskörű bérszámfejtési és társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása.
• Havi és időszakos adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése.
• Multinacionális ügyfeleinkkel angol nyelvű kommunikáció.
• Szenior kollégák munkájának szakmai felügyelete.
• Junior és szenior kollégák fejlesztése, ellenőrzése.
Amit kínálunk
• Izgalmas és változatos feladatok.
• Inspiráló szakmai közeg.
• Együttműködő csapat.
• Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet.
• Home Office lehetőség.
• Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások.
• Karrierlehetőség.

A Deloitte-ról

https://www.facebook.com/deloittehungary/  https://www.instagram.com/deloittehungary/  https://www.linkedin.com/company/deloitte  https://www.youtube.com/user/deloitteinhungary  https://www.tiktok.com/@deloittehungary

#LI-FP1