General Information

Position
Talent Pool – Personal Income Tax Compliance Specialist
Work arrangement
Full-time
City
Budapest
Country
Hungary
Department
Tax
Team
Global Employer Services
Area of interest
Tax
Way of work
Hybrid

Description & Requirements

Kit keresünk
• Előnyt jelent a kiválasztásban adózási területen szerzett tapasztalat, illetve gazdasági, számviteli végzettség
• Megbízható technikai tudás Word, Excel, Outlook kezelésében
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• Agilitás, célorientáltság, csapatmunka
• Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

Amivel foglalkozni fogsz
• Nemzetközi foglalkoztatás területén dolgozó (személyi jövedelemadó, társadalombiztosítási járulék) tanácsadó és menedzser kollégák adminisztratív támogatása
• Hatóságokkal való kapcsolattartás, hivatalokban történő személyes egyeztetés
• Adatbázisokban való kutatómunka
• Adóbevallások és a területhez tartozó egyéb jellegű ügyfélmunkák szerződéseinek, dokumentációinak kizárólag elektronikus kezelése és rendszerezése

Amit kínálunk
• Izgalmas és változatos feladatok, inspiráló szakmai közeg
• Együttműködő csapat és személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
• Kiszámítható munkaterhelés, rugalmas munkavégzés és időbeosztás (Home Office)
• Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
• Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
• Modern és kényelmes munkakörnyezet a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte "Az év irodája" díjnyertes központjában

Kiválasztási folyamat
Felhívjuk a figyelemed, hogy ez egy Talent Pool pozíció, nem egy konkrét álláshirdetés. Amennyiben a számodra potenciális lehetőségünk adódik, a toborzásért felelős kolléga felveszi veled a kapcsolatot.

Junior, Medior és Senior érdeklődők jelentkezéseit is egyaránt várjuk!

A Deloitte-ról
A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számvitel tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási, vállalati kockázati szolgáltatások és tanácsadás területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, 260 ezer munkatárssal. Adótanácsadó üzletágunk integrált tanácsadási szolgáltatások széles skáláját kínálja, kiemelkedő teljesítményünk elismeréseként 2017-ben elnyertük „Legjobb Magyar Adótanácsadó Vállalat” díjat az International Tax Review döntése alapján.
A csapatról
Személyi jövedelemadóval foglalkozó csapatunk külföldi és magyar magánszemélyek kiküldetéshez kapcsolódó személyi jövedelemadó-, és társadalombiztosítási- és bevallási ügyeit kezeli; kapcsolatot tartva az ügyfelekkel és a külföldi Deloitte társirodákkal, mindezt a nemzetközi adó- és társadalombiztosítási jogszabályok betartásával.

#LI-FP1

https://www.facebook.com/deloittehungary/  https://www.instagram.com/deloittehungary/  https://www.linkedin.com/company/deloitte  https://www.youtube.com/user/deloitteinhungary  https://www.tiktok.com/@deloittehungary