Általános információ

Pozíció
Счетоводител
Munka típusa
Teljes munkaidős pozíció
Város
Sofia
Ország
Bulgária
Üzletág
Enabling Services
Csapat
Finance
Érdeklődési terület
Accounting, Administration
Munkavégzés
Hibrid (irodai és otthoni munkavégzés)

Pozícióleírás és elvárások

Kit keresünk

Основни изисквания:

  • Минимум 3-5 години опит в управленското счетоводство
  • Задълбочено познаване на българското счетоводно и данъчно законодателство
  • Внимание към детайлите и опит с работа със срокове
  • Много добро владеене на английски език и отлично владеене на Excel
  • Познаване на SAP FI модул ще се счита за силно предимство
  • Много добри комуникативни умения, отговорност към поставените задачи, инициативност, енергичност и желание за работа в екип
Висше образование по счетоводство или свързано с него
Amivel foglalkozni fogsz

Присъединявайки се към екипа на Делойт, Вашите отговорности ще включват:

  • Изготвяне на периодични счетоводни отчети
  • Изготвяне и подаване на ДДС декларации
  • Изготвяне и подаване БНБ и НСИ
  • Съдействие на служителите с корпоративните политики
Amit kínálunk
  • Високо професионална и етична работна среда
  • Възможността за придобиване на нови умения и знания
  • Допълнително здрвно осигуряване
  • Ваучери за храна
  • 2 допълнително почивни дни
  • Международна работна среда
Kiválasztási folyamat

Ние оценяваме вашия интерес и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

A Deloitte-ról

Делойт в България е една от водещите организации в страната, предоставяща висококачествени професионални услуги в сферата на одит, управленско консултиране, финансово консултиране, услуги по управление на риска, данъчни, правни и счетоводни услуги. Нашата практика в България е установена през 1992 г. и до днес ние изграждаме компания, която предоставя на своите клиенти уникална комбинация от международен опит и локална експертиза.

A csapatról

Според нашите професионалисти „Хората и работната атмосфера правят Делойт едно от най-предпочитаните места за работа“. Какво е особеното на хората, ли? Това е лесен въпрос. Те са изключителни. Всеки един от тях е уникален и ценен и заради това, хората тук са измежду най-талантливите в бизнеса и се гордеят със своите постижения и успехите на другите.

Търсим да назначим мотивиран и отговорен специалист, който да се присъедини към нашият счетоводен екип на позицията:

#LI-LD1