Általános információ

Pozíció
Consultant - Transfer Pricing
Munka típusa
Teljes munkaidős pozíció
Város
Budapest
Ország
Magyarország
Üzletág
Tax
Csapat
Transfer Pricing
Érdeklődési terület
Tax, Transfer Pricing
Munkavégzés
Hibrid (irodai és otthoni munkavégzés)

Pozícióleírás és elvárások

Kit keresünk
Szeretnél részt venni izgalmas, nemzetközi projektekben?
Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk és építsd karriered egy dinamikus, fiatalos csapatban, ahol az innováció és a kreativitás is ugyanolyan fontos, mint a szakmai tudás!

Téged keresünk, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel pénzügyi, számviteli vagy gazdasági területen
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod – nálunk nem csak papíron használod az angolt, hanem a mindennapi munkában is, nemzetközi ügyfelekkel dolgozhatsz együtt
  • Magabiztosan használod az Excelt
  • Analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel
Előnyt jelent:
  • Szereztél 1-2 év releváns szakmai tapasztalatot
  • Ismered a Bloomberg, Amadeus vagy LoanConnector adatbázisokat
Amivel foglalkozni fogsz
Mik lesznek a napi feladataid?
  • Transzferár dokumentáció és benchmark tanulmányok készítése, ahol az adatbázis-kutatás lesz a fő tereped
  • Nemzetközi irányelvek alapján árazási megoldások kidolgozása, így folyamatosan bővítheted tudásodat a globális pénzügyi folyamatokban
  • Kapcsolt tranzakciók árazásának felülvizsgálata, transzferár-kockázatok azonosítása és árazási struktúrák újragondolása
  • Ügyféltalálkozókon és tárgyalásokon való részvétel, ahol közvetlenül támogathatod ügyfeleink üzleti céljait
  • Szokásos piaci ár megállapítási (APA) kérelmek kidolgozása, és aktív részvétel az eljárás teljes folyamatában
  • Multinacionális ügyfelek támogatása ellenőrzések során, ahol betekintést nyersz a globális üzleti működésbe
Amit kínálunk
Miért érdemes minket választanod?
  • Változatos és izgalmas projektek – nálunk sosem lesz két egyforma nap. Nemzetközi ügyfeleink révén mindig új kihívásokkal találkozol, amik folyamatos fejlődésre ösztönöznek.
  • Felelősségteljes munkakör – itt valódi hatással lehetsz a projektek sikerére, és a munkád eredménye kézzel fogható lesz.
  • Személyre szabott szakmai támogatás – a szakmai és személyes fejlődésedet egyedi mentorprogrammal támogatjuk, saját coach segítségével.
  • Folyamatos tanulási lehetőség – részt vehetsz képzés-fejlesztési programjainkban, hogy mindig naprakész tudással rendelkezz és gyorsan lépj előre karrieredben.
Mit kínálunk még a szakmai fejlődésen túl?
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség – home office és rugalmas időbeosztás, hogy a munka és a magánélet tökéletes egyensúlyban legyen.
  • Modern munkakörnyezet – legmodernebb eszközök, mint vállalati laptop és mobiltelefon, hogy hatékonyan végezd a feladataidat.
  • Versenyképes juttatási csomag – cafeteria, Medicover egészségbiztosítás, valamint időszakos és éves bónuszok várnak rád.
  • Dinamikus csapatépítők – nálunk komolyan vesszük a közösségépítést: céges bulik, Budapest Parkos koncertek, és többnapos közös utazások teszik emlékezetessé az együtt töltött időt.
  • Kiváló lokáció és munkakörnyezet – irodánk a Hősök tere mellett, a Városliget közvetlen közelében található, modern és inspiráló környezetben dolgozhatsz.
A Deloitte-ról
A Deloitte sokféle munkatárs, tapasztalat, iparág, és világszerte 150 országban nyújtott szolgáltatások összessége.Intellektuális kihívás, kiváló karrierkezdés, és lehetőség a folyamatos fejlődésre szakmailag és élettapasztalat terén egyaránt.Csak az első lépést kell megtenned – kattints a jelentkezésre, küldd el a CV-det, vegyél részt a kiválasztási folyamatban, és írjuk alá a szerződést.
A csapatról

Transzferár szakértőink célja az ügyfeleket érintő kockázatok kezelése a gyakorlati transzferárképzési megoldások és a cégek átfogó, globális üzleti tevékenységének összehangolásán keresztül, stratégiai dokumentációk elkészítésében való közreműködés, valamint a jogviták hatékony rendezésén keresztül.

Az International Tax Review European Tax Awards alapján

  • Hungary Transfer Pricing Firm of the Year 2021
  • CE Tax Firm of the Year 2020
  • Hungarian Transfer Pricing Firm of the Year 2019
  • European Tax Firm of the Year 2017-2019
  • European Tax Technology Firm of the Year 2019

#LI-RP1

https://www.facebook.com/deloittehungary/  https://www.instagram.com/deloittehungary/  https://www.linkedin.com/company/deloitte  https://www.youtube.com/user/deloitteinhungary  https://www.tiktok.com/@deloittehungary