Általános információ

Pozíció
Irodaüzemeltetési asszisztens – részmunkaidőben (heti 20 óra)
Munka típusa
Részmunkaidős pozíció
Város
Budapest
Ország
Magyarország
Üzletág
Internal Services
Csapat
Administration
Érdeklődési terület
Administrative
Munkavégzés
Irodai munkavégzés

Pozícióleírás és elvárások

Kit keresünk
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Talpraesett és gyakorlatias vagy, az irodaüzemeltetéshez köthető technikai hátteret is könnyen megérted (korábbi irodaüzemeltetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Segítőkész hozzáállás és precizitás jellemez
  • Képes vagy egyszerre több feladatra koncentrálni
  • Társalgási szintű angolnyelv-tudással rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, PowerPoint)

Amivel foglalkozni fogsz
  • Irodaüzemeltetéshez kötődő feladatok:

o   Az iroda működésével kapcsolatos hibabejelentések kezelése és az ezzel kapcsolatos egyeztetés az épület üzemeltetőjével

o   Bútorok és egyéb irodai berendezések rendszeres ellenőrzése, szükség esetén a javításukkal kapcsolatos ügyintézés, esetenként a bútorok mozgatása, az irodai berendezések költöztetésével kapcsolatos segítség

  • Belépőkártya-menedzsment: kártyarendelés, jogosultságkezelés, riportok készítése
  • Számla management: a terület szerződéseinek, számláinak online rendszerbe való feltöltése, kezelése, nyomon követése
  • Általános irodai asszisztencia: az Office Administration csapat munkájának támogatása (szkennelés, nyomtatás, postázás, iratok lefűzése)

Amit kínálunk
  • Vonzó, versenyképes juttatási csomag
  • Vállalati mobiltelefon és laptop, mobiltelefon- és mobilinternet előfizetés
  • Komplex juttatási csomag jól-léti-, egészség- és kényelmi szolgáltatásokból
  • Rendszeres és sokszínű csapatépítő programok
  • Színvonalas munkakörnyezet, modern központi iroda az Andrássy út, Hősök tere és a Városliget szomszédságában

A Deloitte-ról
A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számviteli tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási, vállalati kockázati, pénzügyi és üzleti tanácsadási területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, 312 ezer munkatárssal.
A csapatról
Belső ügyfeleinknek éppen olyan gyors és szakértő módon nyújtunk tanácsot és támogatást, mint külső ügyfeleinknek. Belső ügyfélszolgálati munkatársaink adják a szervezet gerincét, a napi működésünkhöz szükséges lényeges feladatok elvégzésével. Ha nélkülözhetetlen tagja szeretnél lenni a Deloitte belső támogató csapatának, várjuk jelentkezésed a következő pozícióra