Általános információ

Pozíció
Senior Consultant - VAT
Munka típusa
Teljes munkaidős pozíció
Város
Budapest
Ország
Magyarország
Üzletág
Tax
Csapat
VAT - Indirect Tax Consulting
Érdeklődési terület
Accounting, Finance, Tax
Munkavégzés
Hibrid (irodai és otthoni munkavégzés)

Pozícióleírás és elvárások

Kit keresünk
  • szakirányú közgazdasági (pénzügy/számvitel) és/vagy jogi felsőfokú végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • célorientáltság, kitartás, nyitottság
  • feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • jó fogalmazó és kommunikációs képesség
  • stressztűrő képesség
  • munkaszervezési készség és csapatban való hatékony munkavégzés
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

Amivel foglalkozni fogsz
  • adószakmai feladatok szervezése és delegálása junior kollégák számára
  • adószakmai munkaanyagok és dokumentáció szakmai ellenőrzése és előkészítése
  • ügyfélmunkában való aktív részvétel, projektcsapat operatív irányítása
  • részvételi lehetőség adótechnológia projektekben
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mailben
  • adókalkulációk és adóbevallástervezetek szakmai ellenőrzése
  • egyéb adóügyi adminisztráció

Amit kínálunk
  • Izgalmas és változatos projektekben való részvétel
  • Különböző iparágak megismerése
  • Felelősségteljes, értékteremtő munka
  • Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • Személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben, képzés-fejlesztési programokban való részvételi lehetőség

Mit adunk a szakmai fejlődésen túl:

  • Számos csapatépítő esemény
  • Modern eszközök (vállalati laptop és mobiltelefon) használata munkavégzés során
  • Rugalmas munkavégzés és időbeosztás (Home Office)
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern és kényelmes munkakörnyezet a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte "Az év irodája" díjnyertes központjában

A Deloitte-ról

A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálati, tanácsadási valamint adótanácsadási, vállalati kockázati és jogi szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek több mint 150 országban, több mint 345 ezer munkatárssal.

A csapatról

Adótanácsadó üzletágunk integrált tanácsadási szolgáltatások széles skáláját kínálja, kiemelkedő teljesítményünk elismeréseként 2019-ben elnyertük „Legjobb Magyar Adótanácsadó Vállalat” díjat az International Tax Review döntése alapján.

Közvetett adó szakértőink különféle ügyfeleknek nyújtanak tanácsadást a helyi és nemzetközi forgalmi adózási kérdésekkel kapcsolatban, beleértve az adókulcs meghatározását és a nemzetközi forgalmi adókra vonatkozó előírások ismertetését és segítenek meghatározni, hogy a cég adózási stratégiájának melyik része szorul módosításra.

Ha érdeklődsz a vállalatok működése valamint az adótanácsadás iránt, várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióra!

#LI-FP1

https://www.facebook.com/deloittehungary/  https://www.instagram.com/deloittehungary/  https://www.linkedin.com/company/deloitte  https://www.youtube.com/user/deloitteinhungary  https://www.tiktok.com/@deloittehungary