Általános információ

Pozíció
Senior Cybersecurity Consultant - Cyber resilience (m/f)
Munka típusa
Teljes munkaidős pozíció
Város
Pozsony
Ország
Szlovákia
Üzletág
Risk Advisory
Csapat
Cyber
Érdeklődési terület
Cyber
Munkavégzés
Hibrid (irodai és otthoni munkavégzés)

Pozícióleírás és elvárások

Koho hľadáme?
Kybernetická bezpečnosť hýbe dnešným svetom a my sme toho veľkou súčasťou. Zaujímavých projektov je stále viac, preto hľadáme novú posilu do tímu Cyber Resilience/kybernetickej odolnosti. Ak vieš, ako zabezpečiť infraštruktúru, aplikácie, dáta, a poradíš si aj s nasadením bezpečnostných riešení v cloude, si náš človek!

Naše projekty sa týkajú mnohých oblastí od architektúry, log managementu, SIEM riešení, vulnerability managementu, analýz sieťovej prevádzky až po návrh a implementáciu Identity alebo PAM riešení.

Nie je potrebné vedieť všetko, ale tvojou výhodou budú tieto znalosti:

  • Správa OP Linux alebo Windows;
  • Znalosť sieťovej, serverovej a storage architektúry pre on-premise, ako aj pre cloud alebo OT prostredie;
  • Firewall, IPS/IDS a Web Application Firewall;
  • Základy programovania alebo skriptovania na automatizáciu a bezpečnostnú analýzu dát, napr. Python;
  • Základné princípy fungovania a návrhu autentizácie, autorizácie a kryptografie;
  • Protokoly HTTPS, TLS, SSH, PKI;
  • Praktická skúsenosť s repozitármi SVN, GIT;
  • Configuration management (napr. Ansible, Terraform alebo pod.);
  • SOA, Microservices, HA princípy, DevOps, SDLC.

Vaša budúca pracovná pozícia
Čo bude tvoja náplň práce:

  • Budeš pracovať ako architekt kybernetickej bezpečnosti pre IT/OT prostredie zákazníka - navrhovať dizajn a implementáciu technológií, procesov alebo organizačných opatrení pre oblasť kybernetickej bezpečnosti v rámci on-premise, cloud alebo v infraštruktúrnom prostredí (OT), posudzovať stav mechanizmov kybernetickej obrany a riešiť nevyhovujúce skutočnosti.
  • U klienta budeš spolu s tímom implementovať a spravovať technologické nástroje v oblasti kybernetickej bezpečnosti.
  • Neminie ťa ani spolupráca s aliančnými partnermi Deloitte, ako napríklad AWS, Splunk, CyberArk, atď.
  • Pravidelne budeš spolupracovať so zákazníkmi na úrovni vrcholového vedenia a riadenia operatívy v oblasti kybernetickej bezpečnosti.
  • V oblasti kybernetickej bezpečnosti budeš podporovať aj vývoj nových produktov a ich dodávky na globálny trh.
Čo ponúkame
Prečo sa ti u nás bude páčiť:

V profesijnej sfére:

  • Získaš možnosť byť súčasťou projektov kybernetickej bezpečnosti pre dôležitých klientov u nás, ako aj v zahraničí;
  • Tvoja learning curve bude stúpať prostredníctvom síce náročných, ale veľmi rôznorodých projektov. (Pozor! Vhodné iba pre ľudí, ktorí nemajú v láske monotónnosť.);
  • Podpora tvojho profesijného a osobného rozvoja v tíme – možnosť zúčastniť sa na špičkových externých kybernetických školeniach a certifikáciách, interných školeniach a možnosť pravidelne komunikovať s najvyšším vedením Deloitte;
  • Získaš unikátnu kombináciu podnikateľskej kultúry a zdrojov v rámci globálnej firmy.

Balíček benefitov:
  • program, v rámci ktorého môžu zamestnanci využiť konzultácie s odborníkmi v oblasti psychológie, financií a práva;
  • sick days, regeneračné a narodeninové voľno;
  • doplatok do mzdy pri práceneschopnosti;
  • príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa;
  • príspevok na regeneráciu;
  • vernostný program;
  • karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa;
  • odmena za odporúčanie nového kolegu/kolegyne;
  • mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely;
  • celosvetové cestovné poistenie;
  • možnosť individuálneho rozvoja soft-skills;
  • spoločné športové a dobrovoľnícke aktivity;
  • hybridný model práce.

Platové podmienky a nástup:
  • ponúkaná mzda: 2 000 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené, v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností;
  • nástup: podľa dohody.
Výberový proces
Žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, alebo si aktualizuj svoj existujúci profil.
O spoločnosti Deloitte
Deloitte predstavujú ľudia, skúsenosti a široké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v rôznych odvetviach v 150 krajinách po celom svete. Je intelektuálnou výzvou, dobrým východiskovým bodom pre tvoju kariéru a výbornou príležitosťou na nepretržitý rozvoj a získanie cenných životných skúseností. Stačí urobiť prvý krok – kliknúť na tlačidlo reagovať a poslať nám životopis, prejsť jednotlivými fázami výberového procesu a podpísať s nami zmluvu. Deloitte je pre teba najlepšia voľba.
O tíme
Oddelenie riadenia rizík pomáha spoločnostiam zamerať sa na oblasti so zvýšenou mierou rizika, preklenúť nebezpečné miesta s cieľom efektívne riadiť riziká za hranicami organizácie a snažiť sa riziká nielen znížiť, ale aj ich inteligentne podstupovať.