Általános információ

Pozíció
Senior konzultant – Real Estate (CIT, VAT)
Munka típusa
Teljes munkaidős pozíció
Város
Prága
Ország
Cseh Köztársaság
Üzletág
Tax
Csapat
Real Estate Tax
Érdeklődési terület
Tax
Munkavégzés
Hibrid (irodai és otthoni munkavégzés)

Pozícióleírás és elvárások

Koho hledáme

Lákají tě nemovitosti a s nimi spojená daňová problematika? Do týmu se zaměřením na poskytování daňového poradenství klientům z oblasti Real Estate rádi přivítáme novou posilu na pozici Senior konzultant.

Chceš být jednou z klíčových osob a podílet se na zajímavých projektech v oblasti nemovitostí, a to se zaměřením na daňové poradenství v oblasti korporátních daní a daně z přidané hodnoty. Pak hledáme právě tebe!

Co bude tvoje klíčová odpovědnost?

·       Ve spolupráci s našimi manažery a partnery poskytovat našim lokálním a mezinárodním klientům různé poradenské služby v daňové oblasti (zejména DPH a korporátní daně). Našimi klienty jsou společnosti z oblasti nemovitostí např. developerské společnosti, stavební společnosti, provozovatele ubytovacích zařízení, stejně tak společnosti zabývající se pronájmem nemovitostí aj.

·       Rozvoj a vedení juniornějších kolegů.

·       Spolupráce s kolegy napříč Deloittem (např. právní oddělení, kolegové z transakcí atd.).

·       Spolupráce s klienty při přípravě daňových reportů, a to jak z oblasti korporátních daní, daně z nemovitosti, tak daně z přidané hodnoty.

·       Účast na různých odborných projektech (kontrola korporátních daní a DPH, hloubková prověrka – Due Dilligence, podpora při kontrole korporátních daní a DPH ze strany finančních úřadů).


Vaše budoucí role

Co od tebe očekáváme?

·       Ukončené univerzitní vzdělání.

·       Znalost českých právních předpisů a technické znalosti v oblasti daní.

·       Alespoň 3 roky praxe v oblasti daňového poradenství (zaměření na oblast nemovitostí není podmínkou).

·       Mít zkoušky daňového poradce je výhoda (pokud je nemáš, podpoříme tě v jejich získání).

·       Výbornou znalost angličtiny (min. B2) a češtiny (další jazyk je výhodou).

·       Dobré komunikační a analytické schopnosti.

·       Mít pozitivní přístup a být týmový hráč.


Co nabízíme

Na co se můžeš těšit?

·       Na zajímavou a různorodou práci, v rámci které získáš odbornou znalost v oblasti Real Estate s přesahem do více daňových oblastí.

  • Máme skvělý tým, a to jak lidsky, tak profesně – všichni si tady tykáme a během roku se potkáváme i na různých firemních a týmových akcích (např. skitrip a další teambuildingy).
  • Kariéru, kterou můžeš ovlivnit svým výkonem.
  • Volnou ruku – fantazii se u nás meze nekladou a nápady jsou vítány.
  • Profesní i osobností rozvoj díky široké škále školení, teambuildingů a e-learningových portálů. Zároveň tě připravíme na zkoušky daňového poradce, pokud je nemáš.
  • Pracovní dobu, kterou si můžete rozvrhnout podle svých potřeb a využít i home office.
  • Samozřejmostí jsou i benefity jako Cafeteria, 25 dní dovolené, sick days, cestovní pojištění a další.
  • Zdraví je na prvním místě, a proto je ti k dispozici online poradna uLékaře. Pořádáme i dny zdraví, během kterých probíhají různé workshopy a odborná vyšetření.
  • Pro pomoc v náročných situacích je tady naše asistenční služba – kvalifikovaní odborníci ti poskytnou právní, finanční a psychologické poradenství.
  • Pravidelně můžeš využít služeb fyzioterapeuta, maséra nebo krejčové, kteří k nám dochází přímo do kanceláře.
  • Máme příjemné kanceláře v centru Prahy – můžeš zajít do naší vlastní kavárny, zacvičit si ve fitku (pravidelně probíhají lekce jógy, kruhový trénink nebo HIIT), pro zrelaxování využít meditační místnosti, půjčit si literaturu v naší knihovně a v létě si můžeš užít oběd na terase s výhledem na Pražský hrad.
https://www.facebook.com/DeloitteCZ/  https://www.instagram.com/deloittecz  https://www.linkedin.com/company/deloitte  https://www.youtube.com/  https://twitter.com/DeloitteCZ