Általános információ

Pozíció
Senior konzultant/ka – Anti-money Laundering (AML)
Munka típusa
Teljes munkaidős pozíció
Város
Pozsony
Ország
Szlovákia
Üzletág
Risk Advisory
Csapat
Financial Crime
Érdeklődési terület
Risk & Regulatory Management
Munkavégzés
Hibrid (irodai és otthoni munkavégzés)

Pozícióleírás és elvárások

Koho hľadáme?
Náš tím pomáha klientom maximalizovať výkon tým, že identifikuje, predpovedá a rieši bezprostredné hrozby vychádzajúce z finančnej kriminality. Radi by sme do nášho tímu prijali skúseného profesionála, ktorý by sa k nám pridal na ceste po stopách prania špinavých peňazí, sankcií, korupcie a ďalších nekalých praktík. Chceš s nami eliminovať riziká finančnej kriminality? Máš už skúsenosti v tejto oblasti? Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Aké skúsenosti a schopnosti by si mal/a mať?

  • Máš za sebou aspoň dva roky praxe v danom odvetví (dodržiavanie predpisov v boji proti finančnej trestnej činnosti: ochrana pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti, sankcie, boj proti podvodom, úplatkárstvu a korupcii).
  • Dobre sa orientuješ v oblasti regulácie finančnej kriminality.
  • Skvele ovládaš MS Office (Excel, PowerPoint, Word).
  • Dokážeš prezentovať výsledky klientom a svojim kolegom.
  • Hovoríš plynule česky /slovensky a anglicky a bez problémov zvládaš komunikáciu v oboch jazykoch.

Výhodou (nie však podmienkou) sú tiež:

  • vyštudovaná vysoká škola so zameraním na matematickú, technickú alebo ekonomickú oblasť.

Vaša budúca pracovná pozícia
Čo bude náplňou tvojej práce?

  • Budeš sa zúčastňovať a zároveň viesť projekty, ktorých výstupom budú analýzy eliminácie rizík vychádzajúcich z fenoménu finančnej kriminality (dodržiavanie predpisov v boji proti finančnej trestnej činnosti: ochrana pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti, sankcie, boj proti podvodom, úplatkárstvu a korupcii) a z relevantnej regulácie.
  • S kolegami sa budeš podieľať na vývoji, implementácii a validácii modelov na zmiernenie rizík v oblasti dodržiavania predpisov v boji proti finančnej trestnej činnosti.
  • Budeš pripravovať analýzy portfólií, procesov, nastavenia modelov a plánovať a vykonávať kontrolné previerky v oblasti dodržiavania predpisov v boji proti finančnej trestnej činnosti.
  • Pre finančné inštitúcie budeš pripravovať interné postupy a procesy zamerané na implementáciu európskych a národných regulačných rámcov v oblasti dodržiavania predpisov v boji proti finančnej trestnej činnosti.
  • Postupne budeš napredovať – získaš väčšiu zodpovednosť za riadené projekty alebo budeš viesť tím mladších kolegov, ktorým budeš pomáhať s ich rozvojom.

Čo ponúkame
Čo získaš prácou pre Deloitte?

V profesijnej sfére:

  • Dostaneš možnosť zúčastniť sa na rôznorodých projektoch pre lokálnych aj medzinárodných klientov a zoznámiť sa pritom so zaujímavými ľuďmi a expertmi v odbore.
  • Budeš si neustále prehlbovať svoje odborné znalosti a ďalej profesionálne napredovať.
  • Zároveň získaš možnosť zúčastniť sa na rôznych workshopoch, špecializovaných školeniach a certifikáciách.
  • Budeš pracovať v priateľskom prostredí, v ktorom sa budeš cítiť dobre.
  • Možnosť individuálneho rozvoja soft-skills.

Balíček benefitov:

  • Sick days, narodeninové voľno a regeneračné voľno.
  • Odmena za odporúčanie nového kolegu/kolegyne.
  • Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa.
  • Doplatok do mzdy pri práceneschopnosti.
  • Celosvetové cestovné poistenie.
  • Príspevok na regeneráciu.
  • Vernostný program.
  • Mnoho ďalšieho.

Platové podmienky a nástup:

  • Plat: ako základnú zložku mzdy ponúkame 1 800 EUR mesačne brutto. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
  • Nástup: október 2022.
Výberový proces
Stále váhaš? Prečítaj si viac v rozhovore s našou českou kolegyňou Lenkou Ďurišovou o tejto práci: Kariéra v týmu Financial Crime: Pomáhej předcházet hrozbám finanční kriminality – dReport
Pozor, prostredníctvom linkov v rozhorove sa môžeš prihlásiť do nášho českého tímu s miestom pôsobenia: Praha. Ak chceš reagovať na pozíciu v Bratislave, prosím použi možnosť aplikovať svoj životopis prostredníctvom tejto stránky.

Zaujalo ťa to?

Pošli nám svoj životopis a my sa budeme na teba tešiť! 😊