Általános információ

Pozíció
Finance Projects (Senior) Consultant
Munka típusa
Teljes munkaidős pozíció
Város
Pozsony
Ország
Szlovákia
Üzletág
Business Process Solutions
Csapat
BPS Accounting Services
Érdeklődési terület
Accounting
Munkavégzés
Hibrid (irodai és otthoni munkavégzés)

Pozícióleírás és elvárások

Koho hľadáme?

Nastavovanie finančných procesov, účtovníctvo a finančný kontroling pre našich klientov, zavádzanie systémov ERP, optimalizácia účtovných procesov a ďalšie finančné projekty v rámci tímu BPS (Business Process Solutions).

Máš rád/rada dynamické pracovné prostredie a láka ťa skúmať svet financií z rôznych uhlov pohľadu a podieľať sa na komplexných projektoch? V tom prípade hľadáme práve teba!


Vaša budúca pracovná pozícia

Čo budeš u nás na začiatku robiť?

·         Budeš spolupracovať na finančných projektoch – či už je to implementácia nového finančného systému, záskok za klientovho účtovníka/kontrolóra, alebo koordinácia činností v oblasti financií.

·         Budeš sa učiť od skúsenejších kolegov, získavať nové informácie a rozširovať si obzory.

·         Budeš získavať skúsenosti z rôznych odborov a rozvíjať svoje schopnosti v oblasti riadenia tímu a vedenia projektov.

·         Budeš mať možnosť spolupracovať so zahraničnými kanceláriami Deloitte a so špecialistami v ďalších odboroch, napr. dane, technológie, právo, audit, alebo so špecialistami na poradenstvo pre konkrétne odvetvia.

Ako sa bude vyvíjať tvoja kariéra?

·         Budeš súčasťou projektového tímu Deloitte, prípadne budeš mať na starosti zodpovedajúce finančné projekty (v závislosti od veľkosti projektu).

·         Po získaní potrebných skúsenosti (približne o 1 až 2 roky) sa budeš môcť rozhodnúť, akým smerom sa vo svojej kariére chceš uberať. Či už sa budeš chcieť stať hlavným účtovníkom, finančným riaditeľom, projektovým manažérom, alebo ťa zaujme oblasť technológií – všetko je možné.

·         Ak zistíš, že ťa bavia technológie, skvelé! Budeš mať možnosť podieľať sa na riadení implementácie finančných systémov.

·         Skúsenosti a istota, ktoré počas práce získaš, ti umožnia prevziať väčšiu zodpovednosť.

·         Budeš zodpovedať za rozvoj členov svojho tímu prostredníctvom mentoringu a koučingu.

·         Ak budeš chcieť, zapojíme ťa aj do oblasti Business Development, v rámci ktorej budeš poskytovať podporu nadriadeným/manažérom, pripravovať ponuky a prezentovať ich klientom.

Ako si ťa predstavujeme?

·         Si absolvent/-ka vysokej školy (ideálne ekonomického zamerania) ALEBO absolvent/-ka obchodnej akadémie a máš skúsenosti s prácou na oddelení financií, účtovníctva alebo auditu.

·         Máš minimálne ročné skúsenosti v oblasti účtovníctva, kontrolingu alebo auditu z praxe alebo brigády.

·         Hovoríš plynule po anglicky a po slovensky.

·         Uprednostňuješ rýchle pracovné tempo a prácu na projektoch.

·         Si komunikatívny/-a a nebojíš sa komunikovať s klientmi.

·         Máš tímového ducha a chuť učiť sa.


Čo ponúkame

rozšírenie odbornej kvalifikácie v oblastí účtovníctva, financií, daní (certifikát daňového poradcu), rôzne špecializované školenia, mentoring;


• rozmanitú prácu na slovenských a zahraničných zákazkách a spoluprácu na rozvoji klientského portfólia;
• základnú zložku mzdy: 2000 EUR mesačne brutto. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené v závislosti od profesijnej kvalifikácie, skúseností a obsadzovanej pozície konzultant
/ senior konzultant.

K tomu ti pridáme širokú škálu rôznorodých benefitov:

• keďže vieme, aký je oddych dôležitý, k zákonnej dovolenke ti pridáme dni vianočného voľna, k tomu voľné dni na regeneráciu a narodeninové voľno (Narodeniny si treba užiť!),
sick days – necítiš sa dobre, na PN to nie je a nechceš si čerpať dovolenku? Na tieto účely slúžia bonusové sick days,
kartu MultiSport aj so zaujímavým príspevkom,
• štedrý príspevok na well-being ,
• doplatok do mzdy pri práceneschopnosti nad rámec zákona až do výšky 100 % mzdy v závislosti od dĺžky práceneschopnosti,
• prispejeme ti aj pri dôležitých životných udalostiach, ako je svadba či narodenie dieťaťa,
• celosvetové cestovné poistenie,
• program, v rámci ktorého môžu zamestnanci zdarma využiť konzultácie s odborníkmi v oblasti psychológie, financií a práva,
• team-buildingy, spoločné večere.


Výberový proces

Dáva ti to zmysel? Máš nejaké otázky? Zaujal ťa Deloitte, ale táto pozícia nie je pre teba tá pravá? Ozvi sa nám. Radi sa s tebou stretneme a prediskutujeme všetky možnosti.