Általános információ

Pozíció
Talent Pool - Accounting Services
Munka típusa
Teljes munkaidős pozíció
Város
Budapest
Ország
Magyarország
Üzletág
Business Process Solutions
Csapat
BPS Accounting Services
Érdeklődési terület
Accounting, Consulting, Finance, Tax
Munkavégzés
Hibrid (irodai és otthoni munkavégzés)

Pozícióleírás és elvárások

Kit keresünk
  • felsőfokú végzettséged pénzügy - számvitel szakon szerezted
  • legalább 1 éves könyvelési területen szerzett releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • angol nyelvismereted szeretnéd használni szóban és írásban egyaránt
  • szívesen dolgoznál egyszerre több projekten és rendszerben
  • rendelkezel Microsoft programok felhasználói szintű ismeretével
  • erősségeid közé tartozik a probléma megoldás, a strukturált gondolkodás és az erős kommunikációs készség

Előnyt jelent ha mérlegképes könyvelői képesítésed van, illetve, ha dolgoztál már 2-5 évet számviteli, és/vagy adózási területen.
Amivel foglalkozni fogsz
  • beszámolók, havi zárási folyamatokban, adóbevallások összeállításában való aktív részvétel
  • hazai és nemzetközi számviteli nyilvántartások felépítésében való segítségnyújtás
  • multinacionális ügyfeleink számára beszámoló készítésben való közreműködés, ügyfeleink támogatása,
    egyeztetési feladatok lebonyolítása
  • adó compliance szolgáltatás nyújtás belföldi és külföldi illetőségű ügyfeleink számára
Amit kínálunk
  • hagyományos könyvelési feladatok mellett számviteli tanácsadásba való betekintés
  • jelentős, komplex projektekben való részvétel
  • kihívásokkal teli feladatok, felelősségteljes, értékteremtő munka
  • jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben, képzés-fejlesztési programokban és szakmai
    képzéseken való részvételi lehetőség
Kiválasztási folyamat
Felhívjuk a figyelemed, hogy ez egy Talent Pool pozíció, nem egy konkrét álláshirdetés. Amennyiben a számodra potenciális lehetőségünk adódik, a toborzásért felelős kolléga felveszi veled a kapcsolatot.

Junior, Medior és Senior érdeklődők jelentkezéseit is egyaránt várjuk!
A Deloitte-ról
A Deloitte a világ legnagyobb szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálói, valamint adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadó szolgáltatást kínál ügyfeleinek több mint 150 országban, 345 ezer munkatárssal.
A csapatról
A Deloitte adótanácsadási üzletágának részét képező Business Process Solutions (BPS) csapat a kiszervezett számviteli és adózási folyamatok széles körét látja el ügyfelei számára. Szolgáltatásaink körébe tartozik – többek között – a teljes körű könyvelés, beszámolókészítés, pénzügyi kimutatások és jelentések készítése, adóbevallások készítése valamennyi adónemben, illetve különböző ügyfélprojektek támogatása számviteli és adózási területen. BPS csapatunk bővülés miatt keres pályakezdő vagy már tapasztalattal rendelkező kollégát a Deloitte budapesti irodájába.

#LI-FP1

https://www.facebook.com/deloittehungary/  https://www.instagram.com/deloittehungary/  https://www.linkedin.com/company/deloitte  https://www.youtube.com/user/deloitteinhungary  https://www.tiktok.com/@deloittehungary