Podstawowe Informacje

Nazwa
Asystent/ka Administracyjny/a ds. fakturowania
Wymiar czasu pracy
Pełny wymiar czasu pracy
Miasto
Warszawa
Kraj
Polska
Dział
Internal Services
Zespół
Administration

Opis i wymagania

Opis zapotrzebowania

Nasze wymagania
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym w kancelarii prawnej;
  • doświadczenie przy procesie fakturowania;
  • doskonała organizacja pracy i wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie w formatowaniu, weryfikacji oraz kompletowaniu dokumentów;
  • otwartość i nastawienie na pracę w zespole, ale też ze wszystkimi praktykami w kancelarii;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office (w szczególności MS Word).

Twój zakres obowiązków
  • pozyskiwanie danych do wystawienia faktur (współpraca na linii prawnicy-zespół zajmujący się wystawianiem faktur);
  • praca na systemach wewnętrznych związanych z procesem fakturowania;
  • przygotowanie zestawień dotyczących projektów (godzinowych, kosztowych, generowanie raportów);
  • współpraca z wewnętrznym zespołem dot. fakturowania;
  • bieżąca pomoc w pracy z zespołami prawników.

To oferujemy
  • możesz liczyć na umowę o pracę w międzynarodowej firmie, w dynamicznym środowisku;
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie zdrowotne;
  • kartę Multisport oraz dostęp do platformy Multikafeteria;
  • możliwość szeroki pakiet szkoleń i kursów językowych;
  • Deloitte Adventure Team;
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych.

O Deloitte
Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.