Ogólne informacje

Stanowisko
HR Sourcer
Wymiar czasu pracy
Częściowy wymiar czasy pracy
Miasto
Warszawa
Kraj
Polska
Dział
Enabling Services
Zespół
Human Resources
Obszar zainteresowania
Tryb pracy
Hybrydowy

Opis i wymagania

Kogo szukamy
Poszukujemy Ciebie, jeśli:

• Masz już pierwsze doświadczenie w sourcingu i chcesz się rozwijać w obszarze rekrutacji;
• Biegle posługujesz się językiem polskim i angielskim;
• Znasz podstawy i wiesz jak poruszać się po LinkedIn, orientujesz się również w innych źródłach pozyskania kandydata;
• Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
• Jesteś kreatywny/kreatywna, lubisz podejmować inicjatywę a jeśli pojawia się problem - szukasz różnych rozwiązań;
 Wyrażasz gotowość do pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, minimum 30h w tygodniu;

Twoje zadania:

• Sourcing pasywnych i aktywnych kandydatów przy użyciu różnych metod pozyskiwania (wyszukiwanie bezpośrednie, sieć społecznościowa, tablice ogłoszeń) oraz kontaktowanie się z nimi;
• Ścisła współpraca z zespołem Rekruterów i Hiring Managerów w celu dogłębnego zrozumienia potrzeb rekrutacyjnych i profilu poszukiwanego kandydata;
• Budowanie i zapewnianie pozytywnego Candidate Experience na każdym etapie procesu rekrutacji;
• Udział w wielu inicjatywach organizowanych przez HR;

Oferujemy:

• Umowę zlecenie;
• Wspierającą atmosferę w zespole, od którego wiele się nauczysz;
• Współpracę w modelu hybrydowym;
• Kartę Multisport;
• Rozbudowany Program Employee Wellbeing (Employee Assistance Program, Dzień Zdrowia w Deloitte, Adventure Team, Mental-Health);
• Pracę w międzynarodowym środowisku w języku angielskim;

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.