Ogólne informacje

Stanowisko
Junior Sustainability Consultant (m/f)
Wymiar czasu pracy
Pełny wymiar czasu pracy
Miasto
Bratysława
Kraj
Słowacja
Dział
Risk Advisory
Zespół
Sustainability
Obszar zainteresowania
Risk & Regulatory Management
Tryb pracy
Hybrydowy

Opis i wymagania

Koho hľadáme?
Osud našej planéty nemáš na háku?

Náš tím odborníkov v tejto téme hľadá junior konzultanta/-tku, ktorý/-á má záujem o udržateľnosť.Chcel/-a by si sa k nám pripojiť k práci na projektoch pre národné, ale aj zahraničné firmy? Rozvíjať sa, učiť a získavať nové skúsenosti v tejto oblasti? Tak sa pridaj k nám na ceste k udržateľnej budúcnosti!

Naše projekty zahrňujú mimo iných aj tieto oblasti: Správa dát ESG, zmena klímy a klimatické riziká, obehové hospodárstvo, udržateľné/zelené financovanie, stratégia nulových/neutrálnych emisií, environmentálne štúdie, obchodovanie s emisiami a vytváranie reportov o udržateľnosti.

 Aké znalosti by sme u Teba uvítali?

  • Záujem o udržateľnosť a chuť sa v tejto oblasti rozvíjať. V budúcnosti chceš participovať na workshopoch, procesoch zameraných na vytváranie nových riešení v oblasti udržateľného rozvoja;
  • Máš vyštudovanú vysokú školu so zameraním na životné prostredie, ekonómiu, manažment alebo súvisiace oblasti;
  • Dokážeš analyticky myslieť, si proaktívny/-a a poradíš si aj so zložitejšími problémami (resp. riešiť úlohy a prichádzať na ich súvislosti a riešenia Ťa baví);
  • Vieš pracovať s nástrojmi MS Office (Excel, PowerPoint, Word);
  • Nebojíš sa komunikovať a rozprávaš, píšeš plynule slovensky/česky a anglicky (výhodou sú aj nemčina a francúzština).

Vaša budúca pracovná pozícia
Čo bude Tvoja náplň práce?

  • Účasť na projektoch pre firmy v slovenskej republike a stredoeurópskom regióne;
  • Analýza aktivít v oblasti ESG a sledovanie vplyvu podniku na životné prostredie, ekonomiku a spoločnosť;
  • Podpora tímu pri navrhovaní strategických aktivít a kľúčových programov v oblasti zodpovedného podnikania a udržateľného rozvoja;
  • Monitorovanie príslušných predpisov a príprava riešení pre našich klientov.

Čo ponúkame
Okrem priateľského tímu (nie, nie je to len fráza), získaš taktiež:

  • Rôznorodú prácu a úlohy pre našich národných a nadnárodných klientov;
  • Možnosť spolupracovať s expertmi z oblasti udržateľnosti, ktorí sa s tebou podelia o svoje skúsenosti a tím Ťa podporia v tvojom rozvoji;
  • Jedinečnú kombináciu podnikateľskej kultúry a zdrojov v rámci globálnej firmy,
  • Zaujímavú prácu v perspektívnom odbore.

Balíček benefitov:

  • program, v rámci ktorého môžu zamestnanci využiť konzultácie s odborníkmi v oblasti psychológie, financií a práva;
  • sick days, regeneračné a narodeninové voľno;
  • doplatok do mzdy pri práceneschopnosti;
  • príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa;
  • príspevok na regeneráciu;
  • vernostný program;
  • karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa;
  • odmena za odporúčanie nového kolegu/kolegyne;
  • mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely;
  • celosvetové cestovné poistenie;
  • možnosť individuálneho rozvoja soft-skills;
  • spoločné športové a dobrovoľnícke aktivity;
  • hybridný model práce.
  • platové podmienky a nástup: ponúkaná mzda: 1 450 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené, v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
  • nástup: podľa dohody.
Výberový proces
Žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, alebo si aktualizuj svoj existujúci profil.
Prihlás sa ešte dnes. Tešíme sa na Teba.
O spoločnosti Deloitte
Deloitte predstavujú ľudia, skúsenosti a široké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v rôznych odvetviach v 150 krajinách po celom svete. Je intelektuálnou výzvou, dobrým východiskovým bodom pre vašu kariéru a výbornou príležitosťou na nepretržitý rozvoj a získanie cenných životných skúseností. Stačí urobiť prvý krok – kliknúť na tlačidlo reagovať a poslať nám životopis, prejsť všetkými fázami výberového procesu a podpísať s nami zmluvu. Deloitte je jednoducho najlepšia voľba.
O tíme
Oddelenie riadenia rizík pomáha spoločnostiam zamerať sa na oblasti so zvýšenou mierou rizika, preklenúť nebezpečné miesta s cieľom efektívne riadiť riziká za hranicami organizácie a snažiť sa riziká nielen znížiť, ale aj ich inteligentne podstupovať.