Ogólne informacje

Stanowisko
Konzultant/Senior konzultant (-ka) – IT Quality & CSV
Wymiar czasu pracy
Pełny wymiar czasu pracy
Miasto
Bratysława, Koszyce, Żylina
Kraj
Słowacja
Dział
Risk Advisory
Zespół
Treasury
Obszar zainteresowania
Business Development, Digital, Risk & Regulatory Management
Tryb pracy
Hybrydowy

Opis i wymagania

Koho hľadáme?
Vaša práca má zmysel. V oddelení Risk Advisory spoločnosti Deloitte podporujeme našich globálnych klientov v ich neustálom rozvoji. Objav rozmanité pracovné prostredie, ktoré je neustále v pohybe a vždy sa sústredí na jeden bod: Teba a Tvoje odborné znalosti. Aký teda bude Tvoj prínos?
Chceš vyvíjať inovatívne riešenia v oblasti riadenia rizík – regulácia a compliance? Náš tím Life Sciences & Healthcare radí klientom pri vývoji stratégií a opatrení, ktoré im umožnia úspešne obstáť vo svete stále častejšej a zložitejšej regulácie.

- Vysokoškolské vzdelanie v odbore prírodných vied (napr. farmácia, biotechnológia) alebo IT odbore (napr. bioinformatika).
- Skúsenosti 1 až 3 roky vo farmaceutickom priemysle, v odbore zdravotníckych technológií alebo v poradenskej firme zaoberajúcou sa biomedicínou.
- Dobrá znalosť GMP a validácie počítačových systémov (ideálne validácia SAP) a know-how v oblasti IT systémov, ako sú LIMS, MES, ERP (ideálne S/4 HANA), RIMS, QMS.
- Základné skúsenosti s regulovanými procesmi v oblasti prírodných vied, napr. vo výrobe, kontrole kvality alebo regulačných záležitostiach.
- Dobrá úroveň písanej a hovorovej angličtiny, nemčina je veľkou výhodou.

Vaša budúca pracovná pozícia
- Vyvíjať individuálne riešenia k prekonaní súčasných výziev, a tým naplňovať cieľ „Robíme veci, na ktorých záleží – prostredníctvom chytrých riešení k prekonaniu komplexnosti regulácií.“
- Poskytovať poradenstvo nemeckým a medzinárodným vedeckým spoločnostiam v oblasti riadenia kvality IT systémov a validácie počítačových systémov (CSV).
- Analyzovať, implementovať a optimalizovať procesy GxP a IT systémy v regulatórnom prostredí.
- V rámci svojich projektov budeš zodpovedný/á za technickou podporu a predvádzanie priebežných validácií IT systémov.
- Budeš ďalej rozvíjať portfólio služieb Deloitte, napr. v oblasti validácií umelej inteligencie.

Čo ponúkame
- Budeš sa podieľať na rôznych projektoch pre nemeckých klientov a spoznáš mnoho nových ľudí, ktorí sú v danej oblasti odborníkmi.
- Budeš neustále prehlbovať svoje odborné znalosti a profesijne rásť.
- Získaš možnosť zúčastniť sa rôznych workshopov, špecializovaných školení a certifikácií.
- mobilný telefón a notebook – k dispozícii aj na súkromné účely,
- dodatočné dni voľna počas Vianoc nad rámec zákonnej dovolenky, regeneračné a narodeninové voľno,
- dni zdravotného voľna bez lekárskeho potvrdenia (sick days) – necítite sa dobre, ale nie ste ani chorý a nechcete si brať dovolenku,
- kartu MultiSport s atraktívnym príspevkom,
- dodatočnú platbu v prípade práceneschopnosti nad rámec zákona do výšky 100 % mzdy v závislosti od dĺžky práceneschopnosti,
príspevky pri významných životných udalostiach, napr. svadbe alebo narodení dieťaťa,
- celosvetové cestovné poistenie,
- zamestnanecký program bezplatných konzultácií s odborníkmi z oblasti psychológie, financií a práva,
- možnosť pracovať z pobočky v Bratislave, Žiline či Košiciach,
- stabilitu v rámci medzinárodnej spoločnosti s množstvom zamestnaneckých benefitov,
základná mzda: 2.000 EUR mesačne brutto. V závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností môže byť dohodnutý aj vyšší konkurencieschopný plat.
O spoločnosti Deloitte
Deloitte predstavujú ľudia, skúsenosti a široké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v rôznych odvetviach v 150 krajinách po celom svete. Je intelektuálnou výzvou, dobrým východiskovým bodom pre vašu kariéru a výbornou príležitosťou na nepretržitý rozvoj a získanie cenných životných skúseností. Stačí urobiť prvý krok - kliknúť na tlačidlo reagovať a poslať nám životopis, prejsť všetkými fázami výberového procesu a podpísať s nami zmluvu. Deloitte je jednoducho najlepšia voľba.

#LI-DNI