Ogólne informacje

Stanowisko
Manažér/ka na oddelení investičnej pomoci a dotácií
Wymiar czasu pracy
Pełny wymiar czasu pracy
Miasto
Bratysława
Kraj
Słowacja
Dział
Tax
Zespół
Grants & Incentives
Obszar zainteresowania
Tax
Tryb pracy
Hybrydowy

Opis i wymagania

Koho hľadáme?

Do tímu, ktorý pomáha klientom v oblasti podpory investícií formou dotácií a odpočtu nákladov na výskum a vývoj, hľadáme kolegyňu alebo kolegu, ktorí by so sebou priniesli expertízu v oblasti dotácií, ale aj obchodné zručnosti. Vašou úlohou bude stretávať sa s lídrami technologických inovácií na trhu, CEO, či CFO medzinárodných a lokálnych firiem v súvislosti s ich investičnými plánmi a pomáhať im spracovať a implementovať vhodné dotačné projekty.


Koho hľadáme:

min. 6-ročná prax v oblasti projektov financovaných z verejných zdrojov, podľa možnosti investičných projektov zameraných na VaV, životné prostredie, energetiku alebo infraštruktúru (vrátane prípravy žiadosti o dotáciu),

riadenie projektov verejného financovania, ich implementácia,

dôkladné znalosti a pochopenie legislatívy EÚ v oblasti štátnej pomoci/verejného financovania (Slovenská republika a Európska únia),

výborné zručnosti v oblasti riadenia projektov a zvládanie pracovnej záťaže na zabezpečenie včasného odovzdania prác klientom,

schopnosť a snaha identifikovať a rozvíjať nové obchodné príležitosti,

líderske zručnosti a skúsenosti s vedením tímu,

komunikatívnu úroveň ovládania anglického jazyka 

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v súvisiacom odbore (obchod, právo, ekonómia, technické vedy, životné prostredie) je výhodou.


Vaša budúca pracovná pozícia

Táto pracovná pozícia je kľúčová pre fungovanie tímu. Pozícia bude zahŕňať širokú škálu zodpovedností a poskytovať priamu podporu vedeniu daného oddelenia.  


Zodpovednosti:

budovanie úspešných vzťahov s klientmi,

poskytovanie pomoci klientom pri riešení ich podnikateľských výziev,

identifikácia možností financovania a posúdenie ich vhodnosti pre konkrétne projekty,

projektový manažment projektov financovaných z verejných zdrojov (fondov EÚ) počas celého ich životného cyklu vrátane prípravy, podávania žiadostí o dotácie, uzatvárania zmlúv, implementácie, ukončenia a udržateľnosti, koordinácie interných tímov klienta,

tvorba obchodných prípadov vrátane analýzy, vypracovania rozpočtu, rokovaní s klientom a uzatvorenia zmluvy s klientom,

spolupráca s lokálnym a globálnym tímom, rozvoj tímu a kolegov na pozícii junior.


Náš prístup k projektovému manažmentu zahŕňa štandardizovanú metodiku riadenia projektov, ktorá sa uplatňuje vo všetkých významných projektoch. Využívaním našich schopností a nástrojov si ako poradca vytvárame vzťahy založené na dôvere, čo otvára cestu k otvorenej komunikácii a umožňuje zmierňovanie rizík. Náš prístup k efektívnemu riadeniu zákazky sa sústreďuje na poskytovanie hodnoty a  vysokokvalitných výsledkov pre klientov.


Čo ponúkame

príležitosť budovať si medzinárodnú kariéru v globálnej spoločnosti,
výbornú príležitosť na odborný a osobný rozvoj vzájomné formálne i neformálne zdieľanie vedomostí, networking,
prístup k špičkovým medzinárodným obchodným poznatkom,
prácu v priateľskom a flexibilnom prostredí,
zázemie a stabilitu medzinárodnej spoločnosti so širokou škálou zamestnaneckých benefitov (napríklad voľno nad rámec zákona, dni platenej PNky, Multisportka a mnoho ďalších),
základnú mzdu: 3 000 EUR mesačne brutto. V závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností môže byť dohodnutý aj vyšší plat.
Výberový proces
Svoju žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatných budeme informovať prostredníctvom emailu. Všetkým kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem byť súčasťou Deloitte. 
O spoločnosti Deloitte
Deloitte predstavujú ľudia, skúsenosti a široké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v rôznych odvetviach v 150 krajinách po celom svete. Deloitte je intelektuálnou výzvou, dobrým východiskovým bodom pre tvoju kariéru a výbornou príležitosťou na nepretržitý rozvoj a získavanie cenných životných skúseností. Stačí urobiť prvý krok – kliknúť na tlačidlo reagovať a poslať nám životopis, absolvovať všetky fázy výberového procesu a podpísať s nami zmluvu. Deloitte je jednoducho najlepšia voľba!
O tíme
Chceš rozvíjať svoje schopnosti v oblasti daní, auditu a účtovníctva a pracovať na zaujímavých projektoch pre slovenské a zahraničné spoločnosti? Chcel/a by si pracovať v tíme mladých ľudí a v atraktívnom pracovnom prostredí? Chcel/a by si budovať kariéru v renomovanej nadnárodnej spoločnosti s globálnou pôsobnosťou, ktorá ponúka neobyčajné príležitosti? Ak si odpovedal/a ÁNO, náš tím hľadá práve teba!