Ogólne informacje

Stanowisko
Senior Cybersecurity Consultant - Cyber resilience (m/f)
Wymiar czasu pracy
Pełny wymiar czasu pracy
Miasto
Bratysława
Kraj
Słowacja
Dział
Risk Advisory
Zespół
Cyber
Obszar zainteresowania
Cyber
Tryb pracy
Hybrydowy

Opis i wymagania

Koho hľadáme?
Kybernetická bezpečnosť hýbe dnešným svetom a my sme toho veľkou súčasťou. Zaujímavých projektov je stále viac, preto hľadáme novú posilu do tímu Cyber Resilience/kybernetickej odolnosti. Ak vieš, ako zabezpečiť infraštruktúru, aplikácie, dáta, a poradíš si aj s nasadením bezpečnostných riešení v cloude, si náš človek!

Naše projekty sa týkajú mnohých oblastí od architektúry, log managementu, SIEM riešení, vulnerability managementu, analýz sieťovej prevádzky až po návrh a implementáciu Identity alebo PAM riešení.

Nie je potrebné vedieť všetko, ale tvojou výhodou budú tieto znalosti:

  • Správa OP Linux alebo Windows;
  • Znalosť sieťovej, serverovej a storage architektúry pre on-premise, ako aj pre cloud alebo OT prostredie;
  • Firewall, IPS/IDS a Web Application Firewall;
  • Základy programovania alebo skriptovania na automatizáciu a bezpečnostnú analýzu dát, napr. Python;
  • Základné princípy fungovania a návrhu autentizácie, autorizácie a kryptografie;
  • Protokoly HTTPS, TLS, SSH, PKI;
  • Praktická skúsenosť s repozitármi SVN, GIT;
  • Configuration management (napr. Ansible, Terraform alebo pod.);
  • SOA, Microservices, HA princípy, DevOps, SDLC.

Vaša budúca pracovná pozícia
Čo bude tvoja náplň práce:

  • Budeš pracovať ako architekt kybernetickej bezpečnosti pre IT/OT prostredie zákazníka - navrhovať dizajn a implementáciu technológií, procesov alebo organizačných opatrení pre oblasť kybernetickej bezpečnosti v rámci on-premise, cloud alebo v infraštruktúrnom prostredí (OT), posudzovať stav mechanizmov kybernetickej obrany a riešiť nevyhovujúce skutočnosti.
  • U klienta budeš spolu s tímom implementovať a spravovať technologické nástroje v oblasti kybernetickej bezpečnosti.
  • Neminie ťa ani spolupráca s aliančnými partnermi Deloitte, ako napríklad AWS, Splunk, CyberArk, atď.
  • Pravidelne budeš spolupracovať so zákazníkmi na úrovni vrcholového vedenia a riadenia operatívy v oblasti kybernetickej bezpečnosti.
  • V oblasti kybernetickej bezpečnosti budeš podporovať aj vývoj nových produktov a ich dodávky na globálny trh.
Čo ponúkame
Prečo sa ti u nás bude páčiť:

V profesijnej sfére:

  • Získaš možnosť byť súčasťou projektov kybernetickej bezpečnosti pre dôležitých klientov u nás, ako aj v zahraničí;
  • Tvoja learning curve bude stúpať prostredníctvom síce náročných, ale veľmi rôznorodých projektov. (Pozor! Vhodné iba pre ľudí, ktorí nemajú v láske monotónnosť.);
  • Podpora tvojho profesijného a osobného rozvoja v tíme – možnosť zúčastniť sa na špičkových externých kybernetických školeniach a certifikáciách, interných školeniach a možnosť pravidelne komunikovať s najvyšším vedením Deloitte;
  • Získaš unikátnu kombináciu podnikateľskej kultúry a zdrojov v rámci globálnej firmy.

Balíček benefitov:
  • program, v rámci ktorého môžu zamestnanci využiť konzultácie s odborníkmi v oblasti psychológie, financií a práva;
  • sick days, regeneračné a narodeninové voľno;
  • doplatok do mzdy pri práceneschopnosti;
  • príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa;
  • príspevok na regeneráciu;
  • vernostný program;
  • karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa;
  • odmena za odporúčanie nového kolegu/kolegyne;
  • mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely;
  • celosvetové cestovné poistenie;
  • možnosť individuálneho rozvoja soft-skills;
  • spoločné športové a dobrovoľnícke aktivity;
  • hybridný model práce.

Platové podmienky a nástup:
  • ponúkaná mzda: 2 000 EUR brutto/mesačne. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené, v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností;
  • nástup: podľa dohody.
Výberový proces
Žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, alebo si aktualizuj svoj existujúci profil.
O spoločnosti Deloitte
Deloitte predstavujú ľudia, skúsenosti a široké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v rôznych odvetviach v 150 krajinách po celom svete. Je intelektuálnou výzvou, dobrým východiskovým bodom pre tvoju kariéru a výbornou príležitosťou na nepretržitý rozvoj a získanie cenných životných skúseností. Stačí urobiť prvý krok – kliknúť na tlačidlo reagovať a poslať nám životopis, prejsť jednotlivými fázami výberového procesu a podpísať s nami zmluvu. Deloitte je pre teba najlepšia voľba.
O tíme
Oddelenie riadenia rizík pomáha spoločnostiam zamerať sa na oblasti so zvýšenou mierou rizika, preklenúť nebezpečné miesta s cieľom efektívne riadiť riziká za hranicami organizácie a snažiť sa riziká nielen znížiť, ale aj ich inteligentne podstupovať.