Ogólne informacje

Stanowisko
Senior konzultant – Nepřímé daně
Wymiar czasu pracy
Pełny wymiar czasu pracy
Miasto
Brno, Hradec Králové, Ostrawa, Pilzno, Praga
Kraj
Republika Czeska
Dział
Tax
Zespół
VAT - Indirect Tax Consulting
Obszar zainteresowania
Administration, Tax
Tryb pracy
Hybrydowy

Opis i wymagania

Koho hledáme

Jsme velký tým nepřímých daní, jediný z Big4 specializující se na propojení daní a technologií a aktuálně hledáme nového senior konzultanta, který rozšíří naše řady.

Co od tebe očekáváme?

·       Alespoň 3 roky praxe v oblasti daňového poradenství.

·       Znalost českých právních předpisů a technické znalosti v oblasti daní.

·       Mít zkoušku daňového poradce je výhoda (pokud nemáš, podpoříme tě v jejím získání).

·       Domluvíš se s klientem anglicky.

·       Mít dobré komunikační a analytické schopnosti.

·       Být týmový hráč s pozitivním přístupem k práci a kolegům.Vaše budoucí role

Co tě čeká?

·       Budeš poskytovat našim lokálním a mezinárodním klientům konzultační a poradenské služby v oblasti DPH, případně spotřební, energo daně a cel. Připravovat srozumitelná stanoviska a jejich řešení.

·       Pokud tě zajímají technologie, zapojíš se do poradenství, jak prakticky daňové změny promítnout do informačních systémů.

·       Rozvoj a coaching juniornějších kolegů.

·       Účast na různých odborných projektech (kontrola DPH reportů a KH, daňové kontroly, zastupování klienta před finančním úřadem, sledování legislativních změn v DPH oblasti a jiné).

 • Budeš pracovat pro významné tuzemské i zahraniční společnosti a díky tomu poznáš do hloubky fungování firem z různých odvětví.

·       Spolupráce s kolegy napříč Deloittem (např. právní oddělení, kolegové z transakcí atd.).


Co nabízíme

Na co se u nás ještě můžeš těšit?

 • Čeká na tebe nabitá Cafeterie s 31 200 body na rok. Benefity si můžeš vybrat podle svých představ (např. jako stravenky, penzijní pojištění, vouchery na sport, kulturu aj.).
 • Užiješ si o týden víc relaxu – potřebujeme tě totiž odpočinutého. A navíc ti k dovolené dáme i cestovní pojištění k soukromým účelům.
 • Flexibilní pracovní doba je pro nás standard. A samozřejmě můžeš využít i home office.
 • Začátky jsou náročné, a proto dostaneš svého buddyho, který ti pomůže se zorientovat.
 • Tvoje kariérní cesta je otevřená a v růstu tě na ní podpoří tvůj osobní kouč.
 • Můžeš se účastnit pestré škály specializovaných školení a workshopů, navíc tě připravíme na zkoušky daňového poradce (pokud je ještě nemáš).
 • Máme skvělý tým, a to jak lidsky, tak profesně – všichni si tady tykáme a během roku se potkáváme i na různých firemních a týmových akcích (např. skitrip a další teambuildingy).
 • Zdraví je na prvním místě, a proto je ti k dispozici online poradna uLékaře. Pořádáme i dny zdraví, během kterých probíhají různé workshopy a odborná vyšetření.
 • Pro pomoc v náročných situacích je tady naše asistenční služba – kvalifikovaní odborníci ti poskytnou právní, finanční a psychologické poradenství.
 • Pravidelně můžeš využít služeb fyzioterapeuta, maséra nebo krejčové, kteří k nám dochází přímo do kanceláře.
 • Máme příjemné kanceláře v centru Prahy – můžeš zajít do naší vlastní kavárny, zacvičit si ve fitku (pravidelně probíhají lekce jógy, kruhový trénink nebo HIIT), pro zrelaxování využít meditační místnosti, půjčit si literaturu v naší knihovně a v létě si můžeš užít oběd na terase s výhledem na Pražský hrad.
https://www.facebook.com/DeloitteCZ/  https://www.instagram.com/deloittecz  https://www.linkedin.com/company/deloitte  https://www.youtube.com/  https://twitter.com/DeloitteCZ