Ogólne informacje

Stanowisko
Sprawny staż w dziale Doradztwa Podatkowego
Wymiar czasu pracy
Praktyki/Staż
Miasto
Warszawa
Kraj
Polska
Dział
Tax
Zespół
Administrative Support
Obszar zainteresowania
Accounting
Tryb pracy
Hybrydowy

Opis i wymagania

Kogo szukamy

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w dziale Doradztwa Podatkowego w Deloitte.

Twoja przyszła rola

Twoje różnorodne zadania:

·       wsparcie zespołu w realizacji bieżących projektów dla klientów, zarówno polskich, jak i międzynarodowych

·       analiza i bieżący monitoring zagadnień prawnych/podatkowych

·       analiza danych finansowych

·       sporządzanie projektów wyjaśnień, opinii, umów, ofert oraz prezentacji

·       research informacji spoza obszaru podatków niezbędnych do realizacji prowadzonych projektów

To oferujemy

Włącz się, jeśli:

  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności

Korzyści ze współpracy:

  • 3-miesięczny płatny staż w okresie lipiec- wrzesień 2024 r.
  • możliwość współpracy hybrydowej (częściowo w biurze, częściowo zdalnie)

·       wsparcie buddy’ego

·       przyjacielska i wspierająca atmosfera

·       poznanie najlepszych praktyk, narzędzi, nowych technologii oraz standardów funkcjonowania zespołów w Doradztwie Podatkowym Deloitte

·       rozwój umiejętności miękkich w ramach Deloitte Learning Academy

·       dostęp do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo - rozwojowej CURA, gdzie znajdują się szkolenia z Linkedin Learning, Udemy, Harvard - Manage Mentor i wiele innych

·       szansa na kontynuację kariery

Ścieżka rekrutacji

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, aplikuj już dziś!

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń.

O zespole
Doradztwo Podatkowe oferuje kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności klientów Deloitte. Zespół doradza przedsiębiorstwom w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, a pracodawcom w zakresie podatku PIT. Usługi obejmują również ceny transferowe, fuzje i przejęcia, podatek VAT, akcyzę, cło, podatek od nieruchomości, międzynarodowe prawo podatkowe, postępowania podatkowe i sądowe, ryzyko podatkowe, podatki w systemach IT oraz outsourcing księgowo - podatkowy oraz kadrowo-płacowy, który świadczy zespół BPS.

#LI-DNI

https://www.facebook.com/Deloitte.Kariera  https://www.instagram.com/deloitte.kariera/  https://www.youtube.com/@DeloitteKariera