Ogólne informacje

Stanowisko
Študuješ na vysokej škole a chceš získať prax v oblasti účtovníctva a daní? Pošli nám svoj životopis!
Wymiar czasu pracy
Częściowy wymiar czasy pracy
Miasto
Bratysława
Kraj
Słowacja
Dział
Business Process Solutions
Zespół
BPS Accounting Services
Obszar zainteresowania
Accounting
Tryb pracy
Hybrydowy

Opis i wymagania

Koho hľadáme?
Rozmýšľaš, ako využiješ získané teoretické znalosti zo školy v praxi? Poď to skúsiť do nášho tímu profesionálov a spoznaj zákulisie práce s klientmi. 
Do nášho tímu hľadáme zapáleného, samostatného a zodpovedného kolegu/kolegyňu na part-time/ skrátený úväzok s aktívnym prístupom k riešeniu problémov, logickým a analytickým myslením. Tím je síce menší, ale vysoko výkonný a jeho záber je nesmierne komplexný. Ponoríš sa do sveta účtovníctva, daní a získaš cenné skúsenosti. 
Budeme ťa aktívne podporovať v tvojich činnostiach. Radi zainvestujeme do tvojho rozvoja a vzdelávania. Dostaneš príležitosť absolvovať rôzne workshopy, školenia a kurzy. Pravidelne sa budeme zaujímať o to, či ťa práca baví a akým smerom sa chceš v budúcnosti profilovať. 

ČO SA TI BUDE NA TEJTO POZÍCIÍ HODIŤ: 
Analytické schopnosti, 
Študuješ na VŠ ekonomického zamerania v 4. alebo 5. ročníku, 
Anglický jazyk na úrovni B1, 
Zmysel pre detail,
Komunikatívnosť, sebavedomie a tímový duch. 


Vaša budúca pracovná pozícia
Na začiatku ťa toho veľmi veľa naučíme. Spoznáš problematiku vedenia účtovníctva a daní našich klientov. Zistíš, ako funguje práca na rôznorodých projektoch. 
Ako nováčik zažiješ naozaj pestrú prácu. V Deloitte budeš pod dohľadom skúsenejších kolegov a dostaneš možnosť skĺbiť teoretické znalosti s praxou. Ak ťa bude práca baviť, tak dostaneš u nás po škole možnosť pokračovať na plný úväzok.
Čo ponúkame
Zaujímavú prácu v mladom, dynamickom tíme, ktorý je vždy pripravený poskytnúť pomocnú ruku a profesionálnu radu,
priateľskú firemnú kultúru a fajn kolegov - tykáme si tu od prvej minúty,
možnosť rozvíjať sa v konkrétnej oblasti, ktorá ťa napĺňa a baví,
profesný rast a vzdelávanie či už formou školení alebo od skúsenejších kolegov,
zázemie a stabilitu medzinárodnej spoločnosti,
team-buildingy, spoločné večere 
mzdu vo výške 6,00 EUR brutto/hodina

Výberový proces
Svoju žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku alebo si aktualizuj svoj existujúci profil. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatných budeme informovať prostredníctvom e-mailu. Už vopred všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem byť súčasťou Deloitte.

Tešíme sa na teba!
O spoločnosti Deloitte
Deloitte predstavujú ľudia, skúsenosti a široké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v rôznych odvetviach v 150 krajinách po celom svete. Deloitte je intelektuálnou výzvou, dobrým východiskovým bodom pre tvoju kariéru a výbornou príležitosťou na nepretržitý rozvoj a získavanie cenných životných skúseností. Stačí urobiť prvý krok – kliknúť na tlačidlo reagovať a poslať nám životopis, absolvovať všetky fázy výberového procesu a podpísať s nami zmluvu. Deloitte je jednoducho najlepšia voľba!

O tíme
V Deloitte si pri každom projekte súčasťou tímu tých najlepších odborníkov, ktorí sa o seba navzájom zaujímajú a pomáhajú si. Práca v tíme je veľkou výhodou, získaš nové skúsenosti a vedomosti od senior konzultantov, manažérov a partnerov.