Všeobecné informácie

Pozícia
Employer Branding Project Manager
Typ pracovného úväzku
Plný úväzok
Mesto
Budapešť
Krajina
Maďarsko
Oddelenie
Enabling Services
Tím
Human Resources
Oblasť záujmu
Spôsob práce
Hybrid

Popis práce a požiadavky

Kit keresünk

  • legalább 5 éves tapasztalatod van Employer Branding területen, preferáltan nagyvállalati környezetben
  • angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt alkalmazod a mindennapi munkád során
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészséggel bírsz
  • magabiztos fellépésed van, és munkádat képes vagy önállóan, igényesen és pontosan végezni
  • nem riadsz meg a problémák megoldásától, és gyorsan megérted az új típusú feladatokat
  • munkatempód dinamikus, terhelhetőnek tartod magad
  • segítőkész hozzáállás jellemez
  • magabiztosan használod a számítógépet (Excel, Word, PowerPoint)

Amivel foglalkozni fogsz
  • Az Employer Branding terület összefogása és koordinálása
  • Employer Branding stratégia és tervezésben való aktív részvétel
  • Employer Branding események szervezése (szakmai kurzusok, állásbörzék, interjú napok, nyílt napok, stb.)
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti területi vezetőkkel és a HR csapattal egyaránt annak érdekében, hogy az események a legprofesszionálisabb módon valósulhassanak meg.
  • Személyes részvétel az eseményeinken
  • Az események teljes körű koordinációja (szervezés, hirdetés, kapcsolattartás, teremfoglalás, catering)
  • Teljes körű egyetemi kapcsolattartás
Amit kínálunk

  • változatos feladatokkal teli, dinamikus munkakörnyezet
  • személyes fejlődés lehetősége
  • vonzó, versenyképes juttatások

O Deloitte
A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számviteli tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási, vállalati kockázati, pénzügyi és üzleti tanácsadási területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, közel 250 ezer munkatárssal.
A csapatról
Ahhoz, hogy a Deloitte a legjobbak közé tartozhasson, a háttérben dolgozó szakértői csapatra is elengedhetetlen szüksége van. A támogató osztályaink – marketing, HR, IT, pénzügy – munkája és szakértelme nélkülözhetetlen a szervezet és munkatársaink mindennapi tevékenysége során.