Všeobecné informácie

Pozícia
Kariérní poradenství online
Typ pracovného úväzku
Stáž
Mesto
Praha
Krajina
Česká republika
Oddelenie
Enabling Services
Tím
Human Resources
Oblasť záujmu
Human Resources
Spôsob práce
Práca iba z domu

Popis práce a požiadavky

Koho hledáme
Patříš mezi ty, kteří se aktuálně porozhlíží po nové práci? Přemýšlíš, zda nezměnit svůj směr a nevydat se na úplně novou kariérní cestu? Nebo se chceš jen ujistit, že víš, jak sebe a své zkušenosti na pracovním trhu nejlépe prodat, a naplnit tak své ambice? Zajímáš se o kariéru v Deloitte, ale nemáš představu o tom, čím se který tým zabývá a co by tě bavilo nejvíce?Ať už jsi student, absolvent nebo už máš pár let na pracovním trhu za sebou, s tím vším ti můžeme pomoct!

Dáme ti tipy, jak můžeš ze svého CV udělat tu nejlepší vizitku, jak zazářit na online nebo fyzickém pohovoru, na co nezapomenout a na co si dát naopak pozor – zkrátka jak oslnit budoucího zaměstnavatele na první dobrou a získat tak práci svých snů!

Vaše budoucí role

Jak udělat ten nejlepší první dojem?

To je otázka, kterou si pokládá nejspíš každý uchazeč o práci. Nevíš, kde začít? Napiš nám a my tě připravíme!

Můžeme ti pomoct například se psaním tvého životopisu, úpravou tvého profilu na LinkedInu, můžeme společně projít nejdůležitější části pohovoru a mnoho dalšího!

A to vše pohodlně přímo z tvého domova prostřednictvím MS Teams!

S čím vším ti můžeme pomoct?

  • Životopis a profil na síti LinkedIn. Obojí funguje jako tvoje vizitka a pro recruitery jde o první zdroj informací, který by jim měl prozradit, zda je pro tebe daná role vhodná. Umíš napsat dobré CV tak, aby bylo relevantní právě pro danou pozici? Měly by se do životopisu uvádět koníčky? Jak správně řadit pracovní zkušenosti? A jakou roli hraje vzhled a formátování dokumentu?
  • Pohovor. Online pohovory jsou v dnešní době naprostý standard, spousta firem však stále využívá obě možnosti setkávání. Jaké jsou mezi klasickým pohovorem a online pohovorem rozdíly a na co se při obou variantách připravit? Na co je důležité myslet, aby vše proběhlo bez problémů? A co si obléknout?
  • Výběr vhodného zaměstnavatele/pozice. Možná se na trhu práce už nějakou dobu porozhlížíš, ale zatím netušíš, kam to svoje CV vlastně poslat. Můžeme s tebou projít kritéria, která ti v dané volbě pomohou, a třeba zjistíš, že se svým zaměřením najdeš uplatnění v úplně jiném oboru, než jsi původně hledal/a!
  • Vlastní rozvoj. Dnešní doba plná změn vyžaduje neustálý rozvoj a adaptaci na nové podmínky a situace. Rádi ti proto dáme tipy, kde a jak se sebevzdělávat, trénovat a rozvíjet. Můžeme se také pobavit o klíčových kompetencích, které jsou nepostradatelné ve většině povolání a na které se stojí za to zaměřit.
  • Představení možností v Deloitte. Láká tě práce přímo u nás v Deloitte, ale cítíš se trochu ztracen/a ve všech možnostech, které nabízíme? Chceš trochu víc přiblížit, co tě v kterém týmu čeká a na čem bys mohl/a pracovat? I to můžeme na online rozhovoru probrat!
Výběrový proces

Jak na to?

Je to jednoduché – ozvi se nám přes formulář níže a do komentáře uveď, co konkrétně tě zajímá. Brzy se ti ozveme a domluvíme se na online rozhovoru.