Általános információ

Pozíció
Koordynator/ka ds. Marketingu | Enabling Services
Munka típusa
Teljes munkaidős pozíció
Város
Varsó
Ország
Lengyelország
Üzletág
Enabling Services
Csapat
Marketing & PR
Érdeklődési terület
Munkavégzés
Hibrid (irodai és otthoni munkavégzés)

Pozícióleírás és elvárások

Kogo szukamy

Poszukujemy osoby, która:

  • Posiada minimum 2 lata doświadczenia zdobytego w dziale marketingu (mile widziane doświadczenie w firmie konsultingowej lub prawniczej);
  • Ukończyła studia wyższe, preferowane kierunki to marketing lub ekonomia;
  • Posługuje się językiem angielskim na poziomie min. B2
  • Jest kreatywna i chce dalej rozwijać swoje kompetencje w obszarze marketingu B2B;
  • Dobrze zarządza swoim czasem, jest samodzielna, ale również ceni współpracę w zgranym zespole;
  • Ma doświadczenie w egzekucji kampanii marketingowych;
  • Potrafi wykorzystać zdobyte doświadczenie i jednocześnie poszukuje nowych rozwiązań;
  • Stawia na sprawną komunikację i posiada umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Biegle obsługuje aplikacje MS Office.
Twoja przyszła rola
Kluczowe zadania:
  • Realizacja zaplanowanych kampanii marketingowych dla wyznaczonych zespołów podatkowych w oparciu o dostępne rozwiązania, również wdrażając własne pomysły;
  • Mierzenie i wstępna analiza efektów przeprowadzonych kampanii;
  • Przygotowanie oraz redagowanie materiałów komunikacyjnych i marketingowych (ulotki, prezentacje, newslettery, informacje prasowe itp.);
  • Tworzenie treści na strony internetowe;
  • Wsparcie i koordynacja eventów komunikacyjnych/marketingowych (online, offline);
  • Przygotowywanie researchy oraz analiza rynku konkurencji;
  • Utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami oraz partnerami biznesowymi działań marketingowych;
  • Bieżąca współpraca z innymi członkami zespołu marketingowego (e-marketing, PR, business development, graficy).
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczne zatrudnienie w formule hybrydowej (lub tylko w biurze, jeśli taki tryb preferujesz);
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dostęp do platformy benefitowej, dostęp do platformy szkoleniowej, firmowa drużyna sportowa i wiele innych);
  • Zgrany, otwarty i wspierający się zespół;
  • Stały rozwój m.in. dzięki dostępowi do Deloitte Learning Curriculum i bezpośredniej współpracy z ekspertami;
  • Konkretną ścieżkę kariery oraz wsparcie dedykowanego coacha.

#LI-WZ1