Ogólne informacje

Stanowisko
Administrative Assistant
Wymiar czasu pracy
Pełny wymiar czasu pracy
Miasto
Budapeszt
Kraj
Węgry
Dział
Business Process Solutions
Zespół
BPS Payroll Processing
Obszar zainteresowania
Administration, Human Resources
Tryb pracy
Hybrydowy

Opis i wymagania

Kit keresünk
  • Adminisztratív feladatokban szerzett jártasság
  • Pontosság, precizitás, proaktivitás
  • Monotonitás tűrés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmas és megoldásfókuszú személyiség
  • Képesség a megfelelő prioritások felállítására és kezelésére
  • Microsoft irodai programok kiemelkedő használata – Excel magas szintű használata.
  • Heti 40 óra irodai munkavégzés vállalása

Amivel foglalkozni fogsz
  • Adminisztratív feladatok széleskörű ellátása
  • Belső rendszerekben adminisztratív feladatok elvégzése, folyamatok nyomon követése
  • Dokumentációk előkészítése
  • Igény szerint egyéb szakmai és adminisztratív feladatokban való segítségnyújtás
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Az üzletágban dolgozó kollégák munkájához kapcsolódó anyagok előkészítése, naprakészen tartása
  • A csapatot érintő e-mailek teljeskörű kezelése
  • Szolgáltatásokhoz kapcsolódó adminisztratív folyamatokban való segítségnyújtás

Amit kínálunk
  • A legmodernebb eszközök (vállalati laptop és mobiltelefon) használata munkavégzés során
  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, Medicover egészségbiztosítás, időszakos és éves bónuszok)
  • Számos csapatépítő esemény (közös több napos utazások, Budapest Parkos koncertek, negyedéves céges bulik)
  • Modern és kényelmes munkakörnyezet a Hősök tere és a Városliget mellett
  • Izgalmas és változatos projektekben való részvétel
  • Felelősségteljes, értékteremtő munka
  • Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • Személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben
  • Képzés-fejlesztési programokban való részvételi lehetőség

A Deloitte-ról

https://www.facebook.com/deloittehungary/  https://www.instagram.com/deloittehungary/  https://www.linkedin.com/company/deloitte  https://www.youtube.com/user/deloitteinhungary  https://www.tiktok.com/@deloittehungary